Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Kapitan Nauka Find and match Angielski Zagadki obrazkowe 5-7 lat

Dorota Kondrat

Kapitan Nauka Find and match Angielski Zagadki obrazkowe 5-7 lat

15,23

 

Angielski dla dzieci w zagadkach!
Zagadki obrazkowe Angielski. Find and match (5–7 lat) zostały przygotowane z myślą o starszych przedszkolakach i uczniach rozpoczynających naukę w szkole. Ich celem jest rozwijanie podstawowego słownictwa w języku angielskim. Łamigłówki poszerzają ogólną wiedzę o świecie, kształtują umiejętność myślenia logicznego, koncentracji na zadaniu oraz spostrzegawczość.
Zagadki rozwijające angielskie słownictwo i myślenie logiczne
Książeczka zawiera niemal 100 wciągających zabaw polegajacych na łączeniu rysunków z podpisami, wyszukiwaniu niepasujących elementów, wskazywaniu przeciwieństw oraz liczeniu. Na każdej stronie znajdują się dwa zadania, a na odwrocie – odpowiedzi do nich oraz tłumaczenia poleceń.
Oglądanie zagadek i czytanie poleceń po angielskim oswaja dziecko z tym językiem, jego gramatyką, melodią oraz wymową. Szeroka i atrakcyjna tematyka związana z codziennymi czynnościami, emocjami, życiem zwierząt, roślin i ludzi angażuje uwagę dziecka i ułatwia koncentrację na zadaniu. Wesołe ilustracje Moniki Domaradzkiej stanowią integralną część zagadek i gwarantują aktywną naukę przez zabawę. Możliwość sprawdzenia poprawności odpowiedzi na odwrocie strony pozwala na samodzielną kontrolę błędu.
Zestaw zagadek to inspirujący sposób na rodzinne spędzenie wolnego czasu, a także zajmującą rozrywka podczas podróży lub pikniku w plenerze.
Rozwój
nauka angielskiego, myślenie logiczne, koncentracja, spostrzegawczość
Autorzy
Dorota Kondrat – metodyk nauczania i lektorka języka angielskiego z ponad 15-letnim doświadczeniem. Trenerka w oświacie, autorka scenariuszy lekcji, artykułów poświęconych uczeniu się, nauczaniu oraz wielu projektów edukacyjnych.
Monika Domaradzka – ilustratorka oraz projektantka graficzna.
W serii również
Zagadki obrazkowe Figle-migle! 2–4 lata Zagadki obrazkowe Hip, hip, hurra 2–3 lata Zagadki obrazkowe Re, re, kum, kum 2–3 lata Zagadki obrazkowe Zgadywanki 3–5 lat Zagadki obrazkowe Zgaduj-zgadula 3–5 lat Zagadki obrazkowe Łamigłówki 3–5 lat Zagadki obrazkowe Zabawy logiczne 3–5 lat Zagadki obrazkowe Angielski 3–5 lat Zagadki obrazkowe Angielski 4–6 lat Zagadki obrazkowe Angielski 5–7 lat Zagadki obrazkowe Angielski 6–9 lat Zagadki obrazkowe Zabawy logiczne 6–9 lat Zagadki obrazkowe Koncentracja 6–9 lat Zagadki obrazkowe Czytanie, pamięć, koncentracja 6–9 lat Zagadki obrazkowe Matematyka 6–9 lat Zagadki obrazkowe Ortografia 6–9 lat Zagadki obrazkowe Koncentracja 6–9 lat

Edgard
Oprawa: pudełko kartonowe

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-664-0477-9

Liczba stron: 98

Format: 85x175mm

Cena detaliczna: 26,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...