Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Kapitan Nauka Witaj, zajączku!

Clima Gabriele

Kapitan Nauka Witaj, zajączku!

8.3

(12 ocen) wspólnie z

35,90

 

Wspieraj rozwój sensoryczny maluszka
Przyroda opowiada piękne historie, które wzruszają i zaskakują jak najprawdziwsze przygody. Na przykład tę o zajączku, który wyprowadza swoje młode z norki, żeby zwiedziły las i poznały świat.
W lesie, pomiędzy drzewami i krzewami, mieszka zając. Dziś przygotował dla swoich dzieci coś niezwykłego: będą poznawać świat! Muszą uważać, bo świat potrafi być bardzo niebezpieczny dla zajączków…
Wyjątkowa książeczka wspierająca rozwój sensoryczny dziecka, pozwalająca dotknąć i poczuć świat natury, zajrzeć przez okienka, dziuple oraz odkryć niespodzianki kryjące się na każdej stronie. Barwne ilustracje Agnesse Baruzzi przykują uwagę maluszka, a uniwersalna historia o zajączkach zachęci do słuchania i wspólnego czytania.
Zaproś dziecko do świata natury
Witaj, zajączku! pochodzi z nowej serii Kapitana Nauki „Dotknij Natury”.
Książeczka ma twardą oprawę i wzmocnione strony, które gwarantują wysoką jakość i odporność na zniszczenia, a także bezpieczeństwo podczas zabawy pod nadzorem rodziców.
Autor:
Gabriele Clima - włoski pisarz, autor książeczek obrazkowych i książeczek dla dzieci i młodzieży, książeczek obrazkowych, w tym bestsellerowej serii „Przesuń paluszkiem”.
Ilustratorka:
Agnesse Baruzzi – ilustratorka książeczek z serii „Dotknij Natury”. Ukończyła studia w Istituto Superiore per le Industrie Artistiche w Urbino. Publikuje własne książki dla dzieci, prowadzi warsztaty w szkołach i bibliotekach.

Edgard
Oprawa twarda

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-664-0407-6

Tytuł oryginalny: Buongiorno, leprotto!

Liczba stron: 24

Format: 200x200mm

Cena detaliczna: 35,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...