Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Kazanie na Górze Ponadczasowy podręcznik mocy pozytywnego myślenia

Emmet Fox

Kazanie na Górze Ponadczasowy podręcznik mocy pozytywnego myślenia

8.4

(19 ocen) wspólnie z

34,30

 

Wszyscy słyszeliśmy o cudach, jakie może zdziałać pozytywne nastawienie. Niektórzy nazywają je Prawem Przyciągania, inni efektem placebo, a jeszcze inni przekształcają to oddziaływanie umysłu na materię w pozytywne afirmacje bądź wizualizacje. Niezależnie, jak by tego fenomenu nie nazwać, renesans korzystania z pozytywnej mocy ludzkich myśli rozpoczął się… od tej książki.
Emmet Fox napisał swój przełomowy podręcznik w 1934 roku, ale jego treść wciąż jest aktualna. To właśnie ta publikacja stanowiła impuls twórczy dla wielkich pisarzy, którzy inspirują współczesnych ludzi do zmiany swojego nastawienia. Dzięki „Kazaniu na górze” Esther i Jerry Hicks, Wayne W. Dyer i Louise L. Hay stworzyli dzieła, które zainicjowały wewnętrzną transformację milionów czytelników. Teraz ta przełomowa publikacja, będąca tekstem źródłowym międzynarodowych hitów, jest nareszcie dostępna w Polsce.
Autor jest prawdziwym pionierem w udowadnianiu prawdziwej siły pozytywnego myślenia, a ta książka jest uznawana za najlepszy podręcznik harmonijnego życia. Dzięki niej możesz bez trudu osiągnąć szczęście, zdrowie i dobrobyt. Dowiesz się, jak przekształcić negatywne nastawienie w przekonania będące afirmacją życia i zrozumieniem natury boskiej mądrości. Publikacja wprowadza również praktykę skutecznej modlitwy i ujawnia prawdziwe znaczenie modlitwy „Ojcze nasz”. Przede wszystkim jednak udowadnia, że każdemu z nas jest pisane szczęśliwe życie.
Wieczna mądrość – lepsze jutro!

Studio Astropsychologii
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-737-7692-0

Liczba stron: 200

Format: 145x205mm

Cena detaliczna: 34,30 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...