Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Kim byłbym bez Ciebie?

Guillaume Musso

Kim byłbym bez Ciebie?

7.0

(2505 ocen) wspólnie z

41,90

 

Myślał, że stracił ją na zawsze. A jednak… Martin, młody paryski policjant, rzucił się w wir pracy, aby zapomieć o złamanym sercu. Za cel postawil sobie złapać Archibalda Mac Leana, słynnego złodzieja dzieł sztuki, ściganego na całym świecie. Po szalonym pościgu przez Paryż śledztwo prowadzi Martina do San Francisco. A tam, oprócz śladu Mac Leana, znajduje… Gabrielle, ukochaną kobietę, którą stracił piętnaście lat wcześniej. Która okazuje się… córką Mac Leana. Archibald i Martin są gotowi walczyć ze sobą na śmierć i życie. Gabrielle nie chce wybierać, pragnęłaby obu zatrzymać przy sobie, zwłaszcza że obaj wrócili do jej życia tego samego dnia. Niestety, niektóre pojedynki muszą niechybnie zakończyć się czyjąś śmiercią. Chyba że... Zapierajacy dech w piersiach thriller, z domieszką romansu i opowieści o dojrzewaniu. „Le Figaro Littéraire” Najważniejsza w tej powieści jest moc miłości, ale nie zabraknie w niej też ani napięcia, ani nutki fantazji. „Télé 7 Jours” Guillaume Musso zręcznie prowadzi nas przez labirynty fabuły, gwarantując napięcie, tajemnicę i miłość. „Notre Temps” Szalona mieszanka romansu, thrillera i fantastyki. „Métro”

Albatros
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-677-5830-7

Liczba stron: 320

Format: 10x10mm

Cena detaliczna: 41,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...