Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Klub miłośniczek zbrodni

Robert Thorogood

Klub miłośniczek zbrodni

27,49

 

Czy miłość do łamigłówek może być niebezpieczna?




Marlow to spokojne, senne angielskie miasteczko. Do czasu.

Wiadomość o zamordowaniu jednego z mieszkańców elektryzuje lokalną społeczność. Gdy policja bezskutecznie łamie sobie głowę nad rozwiązaniem nietypowej zbrodni, do akcji postanawia wkroczyć Judith Potts. Ekscentrycznej starszej pani w rozszyfrowaniu zagadki pomoże spostrzegawczość, poczucie humoru i wierne przyjaciółki. Wraz z nimi stworzy klub miłośniczek zbrodni.



Krzyżujące się tropy, podejrzani mówiący szyfrem oraz wielopiętrowa intryga okażą się sporym wyzwaniem nawet dla wytrawnej pasjonatki zagadek.



Czy Judith uda się znaleźć rozwiązanie czy będzie to ostatnia łamigłówka w jej życiu?



Poznajcie Judith Potts. Ma 77 lat i talent detektywistyczny godny Sherlocka Holmesa. No, prawie… Skrywa też pewną tajemnicę, której nigdy nikomu nie zamierza wyjawić. Znakomity kryminał, od którego nie sposób się oderwać.

Polecam


– Alek Rogoziński!



Spędź wieczór w towarzystwie niebanalnych detektywek, które udowadniają, że wiek to tylko liczba, a pasja i determinacja mogą przynieść niesamowite rezultaty.

Pełen humoru, zwrotów akcji i zaskakujących rozwiązań "Klub miłośniczek zbrodni" to idealna lektura dla fanów kryminalnych zagadek, którzy szukają czegoś oryginalnego i wciągającego.


Marcel Moss



Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

 

Znak Koncept
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: I

ISBN: 978-83-240-9415-8

Liczba stron: 352

Znak Koncept

Format: 140x205

Cena detaliczna: 49,99 zł

Tłumaczenie: Ewa Horodyska

Rok wydania: 2024

Zajrzyj do środka

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...