Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Kocie mojo czyli jak być opiekunem szczęśliwego kota

Jackson Galaxy

Kocie mojo czyli jak być opiekunem szczęśliwego kota

7.7

(686 ocen) wspólnie z

39,99

 

Czym jest mojo? Jak sprawić, by nasze koty były szczęśliwe? Jak radzić sobie z kotem, który okazuje lęk, agresję i niechęć?
Każdy posiadacz kota powinien sięgnąć po książkę „Kocie mojo” autorstwa najsłynniejszego kociego behawiorysty i gospodarza programu „Kot z piekła rodem” – Jacksona Galaxy. Autor pokazuje, ja zrozumieć swojego kota, interpretować jego zachowanie i uczynić go zdrowym i szczęśliwym.

Mojo to nic innego jak pewność siebie, którą kot może przejawiać w momencie, gdy czuje się swobodnie i postępuje w zgodzie ze swoimi instynktami. Wszelkie problemy pojawiają się kiedy pewności brak, przejawia się to lękliwością, agresją czy załatwianiem się poza kuwetą. Jackson Galaxy stawia sobie w tej książce za cel pomoc w odkryciu i wykorzystaniu kociego mojo.

Misją autora jest także pokazanie całego spektrum fizycznych i emocjonalnych potrzeb kotów, podejmowane są tematy istotne w codziennej opiece nad kotem, jak pielęgnacja, żywienie, zabawa oraz wizyty u weterynarza

„Jackson zmienia nasz sposób patrzenia na koty, ukazując nam kota pierwotnego, który drzemie w każdym z naszych podopiecznych. To właśnie poprzez pielęgnowanie kociej natury zapewnimy szczęście naszym mruczkom i zniwelujemy większość problemów behawioralnych.
Autor daje nam cenne wskazówki, które pozwolą z większą uważnością obserwować i rozpoznawać kocie zachowania i potrzeby, a przez to rozwijać kocie mojo”
Mieszko Eichelberger, koci behawiorysta, kocie-porady.pl

SQN
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-812-9260-3

Tytuł oryginalny: Total Cat Mojo

Liczba stron: 448

Format: 140x205mm

Cena detaliczna: 39,99 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...