Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Kolacja z Jaredem Woolfem

Agnieszka Karecka

Kolacja z Jaredem Woolfem

6.7

(54 ocen) wspólnie z

35,13

 

Osiemnastoletnia Rose Heller miała dwa marzenia: pomagać ludziom i poznać swojego idola, Jareda Woolfa. Dzięki najlepszej przyjaciółce, która zgłosiła ją do programu Kolacja z idolem, dostała szansę na spełnienie jednego z nich. Gdy udaje jej się spotkać z popularnym muzykiem, dziewczyna przekonuje się, że świat, w którym żyje Jared Woolf, jest zupełnie różny od jej wyobrażeń. Kolacja nie przebiega tak, jakby dziewczyna sobie tego życzyła. Po zakończeniu show, Rose, z mieszanymi uczuciami wraca do swojego dawnego życia i podejmuje upragnione studia. Jared Woolf, młody gwiazdor rocka, ma wszystko, o czym tylko zamarzy, a jednak nie jest szczęśliwy. Gdy po premierze jednego ze swoich przebojów, zostaje oskarżony o stworzenie plagiatu, jego kariera wisi na włosku. Na domiar złego ulega wypadkowi samochodowemu, po którym popada w jeszcze większą apatię. Jego managerka i przyjaciółka, Katherine, stawia warunek, albo Jared zgodzi się poddać psychoterapii i wróci na właściwe tory, albo ona przestanie się zajmować jego karierą. Woolf zgadza się, ale stawia swoje żądania. Chce, żeby jego psychoterapeutką została Rose Heller, dziewczyna, którą poznał przed laty podczas telewizyjnego show. Czy Rose pamięta jeszcze o swoim nastoletnim zauroczeniu i będzie w stanie uleczyć poranionego Jareda Woolfa?

Endorfina
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-823-1298-0

Liczba stron: 296

Format: 13.0x19.5cm

Cena detaliczna: 44,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...