Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Koloruję mój świat Pojazdy

Piotr Kozera

Koloruję mój świat Pojazdy

4,80

 

WESOŁA KOLOROWANKA z ilustracjami pojazdów zachęca dzieci do KREATYWNEJ ZABAWY.

DUŻY FORMAT pozwala na TWÓRCZĄ EKSPRESJĘ.

PODPISY pod ilustracjami wzbogacają SŁOWNICTWO i pobudzają WYOBRAŹNIĘ.

Tematyczna książka do kolorowania umożliwia małym artystom MIŁO i POŻYTECZNIE spędzić czas. Świetnie rozwija MOTORYKĘ MAŁĄ, a tym samym, w atrakcyjny dla dziecka sposób, przygotowuje je do NAUKI PISANIA. W świecie pełnym bodźców pozwala się też SKUPIĆ i WYCISZYĆ.

Książka
• doskonali SPRAWNOŚĆ MANUALNĄ • ćwiczy KONCENTRACJĘ • rozwija WYOBRAŹNIĘ • wzbogaca SŁOWNICTWO • uatrakcyjnia CZAS WOLNY

KOLORUJĘ MÓJ ŚWIAT
Seria sympatycznych kolorowanek w FORMACIE A4. Przestawia bajkowe postaci, dzikie i domowe zwierzęta, groźne dinozaury i różnego typu pojazdy. Prawdziwa gratka dla każdego PRZEDSZKOLAKA oraz dzieci w wieku WCZESNOSZKOLNYM.

AWM Agencja Wydawnicza
Oprawa miękka

ISBN: 9788380364103

Liczba stron: 32

Format: 20.5x29.5cm

Cena detaliczna: 7,99 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...