Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Kolory zła. Tom 2. Czerń

Małgorzata Oliwia Sobczak

Kolory zła. Tom 2. Czerń

7.4

(1969 ocen) wspólnie z

24,41

 

II część bestsellerowej serii Małgorzaty Oliwii Sobczak „Kolory zła”. Poprzednia książka autorki "Czerwień" uznana została za jeden z najważniejszych debiutów kryminalnych ostatnich lat!

Tym razem prokurator Leopold Bilski zostaje zesłany z Sopotu do prokuratury w Kartuzach. Nie najlepiej jednak czuje się w nowym otoczeniu. Ania Górska tymczasem błyskotliwie zdaje egzaminy i rozpoczyna pracę jako samodzielny prokurator. Pierwszą poważną sprawą, jaką musi się zająć, jest zaginięcie trzynastoletniej dziewczyny. Jeden z tropów prowadzi do kaszubskich Kartuz. Okazuje się, że idylliczne miasteczko skrywa niejedną makabryczną tajemnicę.

Wstrząsająca powieść o powrocie do miasta dzieciństwa, gdzie w otoczeniu gęstych kaszubskich lasów, w całkowitej ciemności, przed laty narodziło się zło...

W.A.B.
Liczba stron: 416

W.A.B.

Format: 13.5 x 20.5 cm

Cena detaliczna: 39,99 zł

Komentarze i recenzje nie są potwierdzone zakupem

Iwona Matusik

Czerń...

Wspaniała! "Czerń" klimatyczna, mroczna i zaskakująca opowieść o dawnych urazach, skrywanych tajemnicach i sile zła, które rodzi się z cieni przeszłości. Autorka bardzo umiejętnie wprowadza czytelnika w świetnie wykreowaną fabułę, dzięi czemu nie jesteśmy zmęczeni wydarzeniami, ani nie odczuwamy niedosytu. Wyjątkowo dobrze wykreowani bohaterowie skrywają własne tajemnice sprawiają, że mamy ochotę zajrzeć im do umysłów. Nie do końca dają sie rozgryźć, co dodaje jeszcze większe zagadkowości całej kreacji. "Czerń" to zdecydowanie hipnotyzująca opowieść o wszystkich odcieniach zła kryjącego się w najmroczniejszych zakamarkach ludzkiej natury. Gorąco polecam i zachącam! Gwarantuję brak nudy i całą gamę emocji!
Roma

POLECAM!

Dopracowana w każdym calu przerażająca opowieść o niezawinionym cierpieniu dzieci, które doświadczyły ze strony dorosłych bólu, którego nikt, nigdy nie pownien doświadczyć...I to od ludzi, którzy powinni ich chronić...Pierwsza część bardzo mi się spodobała, ale tę po prostu UWIELBIAM! Polecam gorąco! Pani Małgorzata Sobczak nigdy Was nie zawiedzie :)
Małgorzata

Genialna!

"Pochłaniała ją czerń. Bardzo się jej bała. Czerń była groźna i zła. Nigdy jej nie lubiła". Druga część dobrze zapowiadającej się serii "Kolory zła". Na naszych oczach rośnie nowa gwiazda polskich kryminałów! Pierwsza część była genialna, ale ta jest jednym z najlepszych thrillerów jakie keidykolwiek czytałam. Jest mroczny, tajmeniczy, nieprzewidywalny. Jest tutaj temat pedofilii, burzliwego dojrzewania, rodzinnych dramatatów. Jest przerażajacy, bo do bólu realistyczny...Zło rodzi się w ciemności przeszłości, która nie da o sobie zapomnieć...

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...