Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Komputer i internet dla seniorów

Olszewski Paweł

Komputer i internet dla seniorów

29,90

 

Bezpiecznie korzystaj z komputera i załatwiaj codzienne sprawy przez internet
Zastanawiasz się, do czego właściwie może ci się przydać komputer? Przeraża cię perspektywa żmudnej nauki obsługi nowego sprzętu? Jeśli tak, sięgnij po ten praktyczny przewodnik po świecie komputerów i internetu, by przekonać się, jak szybko i pewnie można wkroczyć w świat nowych technologii.
Korzystanie z poradnika ułatiwają przystępny język, czytelna czcionka i liczne przykłady z codziennego życia.
Dzięki poradnikowi:
wybierzesz komputer dostosowany do swoich potrzeb;
nauczysz się sprawnie korzystać z systemu Windows 10;
wybierzesz optymalne łącze internetowe i odkryjesz różne przeglądarki internetowe;
umówisz wizytę u lekarza, upisz leki po najkorzystniejszej cenie, wykonasz przelew, sprawdzisz program telewizyjny lub repertuar kin;
przekonasz się, jak łatwo korzystać z cyfrowych zdjęć, gier, filmów, muzyki i książek;
samodzielnie rozwiążesz najczęstsze problemy z komputerem.
O autorze:
Paweł Olszewski – absolwent studiów informatycznych na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie ze specjalizacją stacjonarne i mobilne sieci komputerowe. Nauczyciel akademicki na Wydziale Matematyki, Fizyki i Informatyki UMCS. Interesuje się zagadnieniami związanymi z programowaniem, systemami sztucznej inteligencji oraz robotyką. Miłośnik nowych technologii i gadżetów elektronicznych oraz zapalony wielbiciel drukarek 3D.

Edgard
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-662-3795-7

Liczba stron: 224

Format: 16.5x23.5cm

Cena detaliczna: 29,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...