Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Konfetti

Monika Kłos

Konfetti

6.3

(104 ocen) wspólnie z

21,27

 

"Galaktyka Mony" to seria powieści o losach niezwykłej bohaterki bezlitośnie potraktowanej przez życie. "Konfetti", pierwsza część cyklu, opowiada o gubieniu i odnajdywaniu siebie, a także pokazuje, że miłość do dziecka daje kobiecie niewiarygodną siłę. Jaki finał będzie miała wzruszająca wyprawa Mony po prawdę i własną godność, z której niespodziewanie została odarta? Czy przemoc ekonomiczna, traumatyczny rozwód, śmierć matki, samotne macierzyństwo, a wreszcie poważna choroba ostatecznie ją złamią? A może w obliczu tak ekstremalnych doświadczeń zdoła stanąć z życiem twarzą w twarz?
Te pytania sama zadaje sobie niemal codziennie, ale wciąż nie znajduje na nie odpowiedzi. Świat Mony składa się z milionów płatków konfetti, a wszystko w nim ma swoje miejsce i czas. "Galaktyka Mony" to książka o poszukiwaniu wartości w tęsknocie za prawdziwym uczuciem. Główna bohaterka jest jak anioł zagubiony we współczesnym świecie, jeszcze młody, naiwny i patrzący na życie przez pryzmat pięknej bajki, która okazuje się tylko ułudą. Karmiona przez matkę toksycznym lękiem, Mona musi sama odnaleźć się w otaczającej ją, nie zawsze łatwej rzeczywistości. Niestety mężczyzna, w którego ramiona wpada, okazuje się katem miłości. Rozczarowanie zmusza ją do niezwykłej walki o siebie i córkę. Polecam! Bardzo ciekawie napisana postać matki. Byłoby co grać… Grażyna Szapołowska Monika Kłos - performerka i prekursorka innowacyjnych rozwiązań start-upowych, przez lata związana zawodowo z branżą FinTech i e-commerce, gdzie zajmowała wysokie stanowiska. Obecnie jako certyfikowany soul coach i autorka Fearless Life - metody oswajania lęku przed śmiercią pracuje nad zagadnieniem życiowej transformacji. Uczyła się m.in. od guru w Indiach, od balijskiego szamana i uzdrowicieli z Peru. Pragnie pomagać ludziom w odnalezieniu najlepszego scenariusza ich życia. Sama stara się żyć w harmonii z czasem i naturą, mimo że prowadzi kilka projektów jednocześnie. Tym najtrudniejszym była zwieńczona sukcesem walka z nowotworem złośliwym. Bliscy mówią o niej, że ma dwa doktoraty: pierwszy z życia, bo swoimi doświadczeniami i pasjami mogłaby obdzielić kilka osób, a drugi ze śmierci, bo otarła się o nią już kilka razy. Szanuje ludzi, a najwyższym dobrem jest dla niej równość. Postanowiła podzielić się swoimi osobistymi doświadczeniami, by pomóc czytelnikom odzyskać autentyczność. Wierzy, że najcenniejsze, co ma do zaofiarowania innym, to jej historia, która może zainspirować do rozpoczęcia przepięknej podróży w głąb siebie.

Prószyński Media
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-829-5119-6

Liczba stron: 248

Format: 13.5x21.0cm

Cena detaliczna: 39,99 zł

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka
Kup audiobooka

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...