Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Koniec kłamstw

Rachel Abbott

Koniec kłamstw

8.9

(8 ocen) wspólnie z

28,74

 

NADINSPEKTOR TOM DOUGLAS POWRACA! „Jakże niezwykłą autorką powieści jest Rachel Abbott...” Cara Hunter „Nie ma wątpliwości, w jaki sposób Abbott udało się przyciągnąć tak ogromną rzeszę odbiorców” The Times „Królowa thrillerów psychologicznych” Fabulous Magazine "Niesprawiedliwe byłoby obwiniać kobietę, którą dziś poznałam, za wywrócenie mojego życia do góry nogami. Ale ona tego nie zrobiła. Było w takim stanie, po prostu nie zdawałam sobie z tego sprawy". W ostatnim czasie życie Mallory układało się bardzo dobrze: świetna praca, piękny dom i wspaniały mężczyzna, Nathan, z którym może je dzielić. Teraz musi sobie jednak zadać pytanie, czy to wszystko zostało zbudowane na kłamstwach? Przeciwko Nathanowi wysunięto szokujące oskarżenie, a Mallory nie wie, komu powinna uwierzyć. On wszystkiemu zaprzecza, choć wszystkie znaki wskazują na jego winę. Nauczyła się ufać Nathanowi, ale nie zapomniała również o chłopaku, którym był kiedyś. Jako nastolatkowie, Mallory i Nathan stanowili część zżytej paczki sześciorga przyjaciół, dopóki nie rozdzieliła ich zaciekła kłótnia. Teraz, piętnaście lat później, wszyscy ponownie nawiązują ze sobą kontakt – tylko po to, by jedno po drugim dać się wciągnąć w sieć wzajemnej nieufności... Ataki na ich życie zostały umiejętnie ukierunkowane, zaplanowane w taki sposób, aby uderzyć w ich najczulsze miejsca. Kiedy znika młoda kobieta, a w mieście zostaje uprowadzone dziecko, nadinspektor Tom Douglas musi spróbować rozwikłać zagadkę z przeszłości i odkryć, kto jest architektem ich nieszczęścia.

Filia
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-828-0884-1

Tytuł oryginalny: No More Lies

Liczba stron: 496

Format: 13.5x20.5cm

Cena detaliczna: 49,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...