Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Kropla nadziei (wyd. 2023)

Katarzyna Michalak

Kropla nadziei (wyd. 2023)

33,59

 

Każdy pragnie być kochany, każdy, bez wyjątku. Miłość jest nam niezbędna do życia jak oddychanie, a kto twierdzi inaczej, ten kłamie – albo jest bez serca.

Tragiczne wydarzenia ostatnich tygodni sprawiły, że świat Mateusza, Siergieja i Nataniela legł w gruzach, a w ich sercach zapanowała rozpacz. Senna, urocza mazurska wioska, stała się świadkiem najtrudniejszych chwil w ich życiu. Czy Siergiej będzie w stanie pogodzić się z odejściem tej, której zaufanie i miłość z tak wielkim trudem odzyskał? Czy Mateusz na nowo odnajdzie sens istnienia? A Nataniel? Czy i dla niego wreszcie wzejdzie słońce?
Nawet po najczarniejszej nocy nastaje dzień, a gdy przyjdzie czas, zbolałe serce jest w stanie uleczyć choćby mała kropla nadziei. Kto lub co odegra taką rolę w losach trzech życiowych rozbitków? Jak skończy się ta porywająca mazurska opowieść?

„Kropla nadziei” to trzecia część bestsellerowej SAGI MAZURSKIEJ, serii, która porusza serca wszystkich tych, którzy potrafią kochać.


OPINIE CZYTELNICZEK O SERII

„Saga Mazurska jest moim ulubionym cyklem powieści Ka¬tarzyny Michalak. Pokochałam głównych bohaterów tej serii całym sercem. Współczułam Natanielowi, kibicowałam Na¬talii i trzymałam kciuki za łotra Siergieja, bo choć ma czarny charakter, to ma też złote serce. A Dwór Marcinki – cóż… wierzę głęboko, że są na świecie takie miejsca jak ów dom na Mazurach i tacy ludzie jak jego gospodyni Jadwiga.”
Czytelniczy Ogród

„Są takie książki, które można nazwać „nieodkładalnymi” i do takich należą niewątpliwie powieści Katarzyny Mi¬chalak, z Sagą Mazurską na czele. Te książki wciągają czytelnika od pierwszych stron, porywają w czasie lektury, uwodzą, a po przeczytaniu ostatniej strony – pozostają na długo w pamięci. Dlaczego? Bo dotykają wrażliwej struny w naszych sercach, mówią o ważnych i często trudnych rela¬cjach. Opowiadają o ludziach takich jak my, którzy na swój sposób, często niezdarnie, chcą wywalczyć sobie swoje małe szczęście w życiu.”
Julina

„Czy można zaprzyjaźnić się z bohaterami powieściowymi? Jak widać – można, bo sięgając po kolejne tomy Sagi Mazur¬skiej, uświadamiałam sobie, że zdążyłam się mocno przy¬wiązać do mieszkańców i gości Dworu Marciniki. A nawet za nimi zatęsknić…”
PatiCzyta

„Powieści Katarzyny Michalak mają w sobie niezwykły dar przywracania nadziei. W szczęście. W miłość. A przede wszystkim – w drugiego człowieka.”
Zaczytana Dolina

Znak JednymSłowem
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: Drugie

ISBN: 978-83-240-9380-9

Liczba stron: 320

Znak JednymSłowem

Format: 144x205mm

Cena detaliczna: 47,99 zł

Rok wydania: 2023

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...