Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Krwawe więzy

N.R. Paradise

Krwawe więzy

7.7

(341 ocen) wspólnie z

38,90

 

Bohaterka Elena La Torre jest córką jednego z najniebezpieczniejszych mężczyzn w Stanach. Ukrywana przez lata, żyła dotychczas w zamkniętej klatce. Zostaje zmuszona przez ojca do wyjścia za mąż za szefa najbardziej niebezpiecznej organizacji w kraju, by ochronić swoją matkę.
Czy w świecie w jaki została wciągnięta przez swego ojca uda jej się zachować trzeźwy umysł? By przetrwać musi wkraść się w serce przyszłego męża, które pozbawione jest jakichkolwiek uczuć. Elena nie wie co ją czeka oraz czego będzie musiała dokonać by chronić siebie i bliskich.
Czy w małżeństwiem połączonym przez krwawe więzły pojawi się uczucie ?

WasPos
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-664-2532-3

Liczba stron: 418

Format: 14.3x20.5cm

Cena detaliczna: 38,90 zł

Komentarze i recenzje nie są potwierdzone zakupem

Sandra

“Krwawe więzy”

Świetna książka, wielkie brawa dla autorki za przedstawienie mafijnego świata w ciekawy sposób. Pozycją w której poruszane są tematy rodziny, miłości czy też przyjaźni. Niesamowicie wciągająca historia, która wciąż zaskakuje, nie brak trudnych wyborów i ciężkich sytuacji.
Weronika

super

Książka zdecydowanie trafiła w mój gust, w przedstawionej historii ciągle coś się dzieje, dzięki temu książka wciąga i nie jest nudna. Fajnie też, że autorka przedstawiła świat widziany oczami bohatera. Czekam z niecierpliwością na kolejny tom z tej serii !
Katarzyna C.

rewelacyjna

Bardzo dobra książka, urzekła mnie główna bohaterką, która potrafi postawić na swoim. Podczas czytania książki towarzyszyło mi w niektórych momentach napięcie, ale były też momenty, które wywołały na mojej twarzy uśmiech.

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...