Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Książka o fotografowaniu dzieci

Andrzej A. Mroczek

Książka o fotografowaniu dzieci

7.0

(2 oceny) wspólnie z

34,30

 

Czy wszystkie niemowlęta muszą wyglądać tak samo? Jak uchwycić w kadrze małego łobuziaka? Co utrudnia fotografowanie małych dzieci? Dlaczego powinniśmy klękać przed swoimi dziećmi?
Nie było jeszcze książki poświęconej wyłącznie fotografowaniu dzieci. Już jest. Wiedza i erudycja autora połączone z osobistymi doświadczeniami tworzą poradnik, który będzie wspaniałym wprowadzeniem w świat fotografii. Ponad 200 zdjęć tworzy wyjątkowy album rodzinny - wzór, który ma ośmielić i zachęcić czytelników do robienia pięknych fotografii własnych dzieci.
Wszystkie fotografie opatrzone są komentarzami: jedne mają ułatwić fotografowanie, a inne przestrzec przed błędami. Zadowolą zarówno tych, którzy poszukują porad technicznych, jak i wszystkich interesujących się sztuką kompozycji oraz fotografią artystyczną.
Czytając tę książkę, poczujesz otwierające się przed tobą nowe możliwości - uwiedzie cię sztuka fotografii - i o to autorowi chodzi. Dzięki niej odkryjesz możliwości drzemiące w twoim aparacie i uwiecznisz najpiękniejsze chwile z życia swojego dziecka.   

Znak
Oprawa twarda

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2008-05-09

ISBN: 978-83-240-0991-6

Opracowanie graficzne
Daniel Malak

Liczba stron: 264

Znak

Format: 230 x 190 mm

Cena detaliczna: 49,00 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...