Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Książka o narkotykach

Boguś Janiszewski

Książka o narkotykach

9.2

(18 ocen) wspólnie z

37,84

 

Nie bierzesz, ale o tym słyszałaś/słyszałeś?



Przeczytaj.



Ty nie bierzesz, ale inni tak?



Przeczytaj.



Czegoś tam spróbowałaś/spróbowałeś i nie wiesz, co teraz?



Przeczytaj.



Walisz regularnie?



Nie trać czasu na czytanie, tylko zwróć się do specjalisty.



 



Z tej książki dowiecie się wszystkiego, o czym zapomniał lub nie chciał powiedzieć wam dealer. Warto ja przeczytać i wygrać życie.



- dr Eryk Matuszkiewicz, toksykolog i wykładowca akademicki



Substancje psychoaktywne są wśród nas, a samo straszenie nimi nie działa. Pora na zmianę narracji!



- Natalia Juszczak, psycholożka, specjalistka psychoterapii uzależnień



 



Dorośli, a na pewno większość z nich, boją się narkotyków. Tymczasem młodych ludzi substancje psychoaktywne fascynują. I z dużym prawdopodobieństwem się z nimi zetkną.



W „Książce o narkotykach” czytelniczki i czytelnicy znajdą sprawdzone informacje o tym, czym są substancje psychoaktywne, jak działają na mózg i organizm człowieka, czym różnią się między sobą, ale też o tym, na czym polega mechanizm uzależnienia. Otrzymacie też wskazówki gdzie szukać pomocy, gdy sprawa wymyka się spod kontroli.



Jest tu solidna dawka wiedzy, podanej w przystępnej formie przez Bogusia Janiszewskiego, który specjalizuje się w tłumaczeniu trudnych tematów młodym ludziom. Za niepowtarzalną warstwę graficzną odpowiada Max Skorwider.



"Książkę o narkotykach" konsultowało szerokie grono ekspertów: lekarzy, specjalistów uzależnień, terapeutów i prawników.

Agora
Zintegrowana

ISBN: 978-83-268-4199-6

Liczba stron: 232

Format: 19.0x24.5cm

Cena detaliczna: 59,99 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...