Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Kuchnia naturalna

Małgorzata Puzio

Kuchnia naturalna

4.0

(1 ocena) wspólnie z

44,90

 

Naturalna Kuchnia Małgorzaty Puzio- to ponad 100 autorskich przepisów.
Autorka podpowiada każdej Pani Domu:
- jak w prosty sposób z dostępnych, naturalnych produktów, i niedrogo, przyrządzać potrawy dla całej rodziny.
-jak dobierać dania do pory dnia i roku, czyli wsłuchać się w swój zegar biologiczny i odżywiać w harmonii ze swoim organizmem, bo każdy z nas jest inny.
- „szczypta wiedzy” to najważniejsze informacje o produktach, sposobie ich przygotowania i przyrządzania, tak aby były dla naszego organizmu jak najcenniejsze.
- „dobre rady” to wskazówki kulinarne, sprawdzone patenty prostej, domowej kuchni.
- improwizacje kulinarne, na bazie 100 przepisów autorka sugeruje też pomysły na dania podobne, czyli namawia każdego z nas- „puść wodze wyobraźni kulinarnej i nie bój się zaszaleć na własnym talerzu”
Nota biograficzna:
Małgorzata Puzio-Miękus- autorka wielu książek kulinarnych (Kuchnia Polska, Domowy wypiek chleba, Grill na wiele sposobów, Kuchnia żydowska, Kuchnia grecka). Promotorka naturalnej , nieprzetworzonej żywności. Znana telewidzom TVP2 z gotowania na żywo w „Pytaniu na śniadanie” jak i TVP1 „Kawa czy herbata” oraz własnego programu kulinarnego „ Mazowieckie smaki i smaczki”. Od lat związana ze Stowarzyszeniem Polska Ekologia, wyróżniona w 2010r przez Ministra Rolnictwa za promowanie żywności polskiej w mediach w kraju i za granicą w projekcie „Poznaj Dobrą Żywność”. Prywatnie mama dorosłej już córki i zbuntowanego, ciągle głodnego syna, nastolatka.
Z zawodu jest aktorką, zagrała w wielu serialach, ale jak sama twierdzi „…to niełatwy kawałek chleba, czasem lepiej go sobie upiec samemu”.

Burda Publishing Polska
Oprawa twarda

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-777-8183-8

Liczba stron: 208

Format: 165x220mm

Cena detaliczna: 44,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...