Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Łąka dniem i nocą. Podróżuj po książce 15 miesięcy+

praca zbiorowa

Łąka dniem i nocą. Podróżuj po książce 15 miesięcy+

9,99

 

Zapraszamy do wspólnej wędrówki przez książkę!

Poruszaj opaską i razem z pszczółką poprowadź swoje dziecko na odkrywanie łąki.

Pokaż dziecku pachnące kwiaty, pracowitego żuka, biedronkę i kolorowe motyle wygrzewające się na słońcu. Nocą łąka cichnie, na straży pozostają już tylko zwierzęta nocne – wspólna podróż przez książeczkę może znakomicie sprawdzić się przed snem.

Snuj opowieści, naśladuj dźwięki, pokazuj maluchowi świat!

Książeczka polecana przez psychologów już dla dzieci od 15. miesiąca życia.

Na stronie zuberry.pl znajdziesz ilustracje z podpisami oraz propozycje zabaw i opinię psychologa.

Ekoksiążeczka o walorach biobójczych wykonana z materiałów przyjaznych środowisku. Wyprodukowana w Polsce. Seria polecana przez ekspertów z obszaru: psychologii i nanotechnologii.

EKSPERCI O SERII:

Zapraszam Państwa do wspólnego spędzenia czasu z dzieckiem w towarzystwie książeczki, która może być okazją do edukacji oraz tworzenia więzi. Małe dzieci chętnie poznają świat, który ich otacza, są nim zainteresowane. Pokazując im zwierzęta na wsi, rośliny i owady na łące, pojazdy w mieście czy towary w sklepie na półce oraz opowiadając o tym, co widzimy na obrazkach, rozszerzamy ich słownictwo. Dodatkowym atutem jest poruszający się po wędrującej opasce element, który zwiększa atrakcyjność książeczki oraz stymuluje rozwój motoryki małej (sprawność dłoni i palców). Kilkumiesięczne niemowlaki i kilkunastomiesięczne dzieci chętnie biorą do ręki książki obrazkowe, co pozwala im na oswojenie się z nimi, tak by w przyszłości czytanie coraz dłuższych tekstów było przyjemnością. Ponadto, mówiąc do dziecka i spędzając z nim atrakcyjnie i wartościowo czas, budujemy więź, która jest podstawą rodzicielstwa. Izabela Osmańska-Kutryba, konsultacja psychologiczna

„Ekoksiążeczki to produkty w pełni bezpieczne dla zdrowia, efektywne wobec drobnoustrojów i samosterylizujące się. Unikatowe nanopowłoki lakiernicze, którymi pokryte są książeczki, posiadają niezwykłą skuteczność biobójczą, potwierdzoną badaniami mikrobiologicznymi, w stosunku do szerokiego grona testowanych szczepów patogenów. Badania te wykazały praktycznie 100% aktywność bakteriobójczą oraz grzybobójczą, a także możliwość niszczenia wirusów. Wszystkie te cechy umożliwiają bezpieczne posługiwanie się ekoksiążeczkami w miejscach szczególnie narażonych na rozprzestrzenianie się drobnoustrojów chorobotwórczych (żłobki, przedszkola, biblioteki i inne placówki edukacyjne).

W serii dostępne:

Spacer po wsi. Podróżuj po książce 15 mies.+

Spacer po mieście. Podróżuj po książce 18 mies.+

Idziemy na zakupy. Podróżuj po książce 18 mies.+

Wydawnictwo MUDUKO
Oprawa twarda

Wydanie: Pierwsze

Liczba stron: 10

Format: 148 x 150mm

Cena detaliczna: 14,99 zł

Rok wydania: 2021

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...