Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Lato wielkiej wagi

Jennifer Weiner

Lato wielkiej wagi

6.6

(25 ocen) wspólnie z

28,19

 

Lato wielkiej wagi to błyskotliwa, a zarazem poruszająca powieść o złożoności relacji między kobietami, o pułapkach, jakie zastawia życie w świetle jupiterów i w internecie, a także o niezłomności ludzkiego ducha. To także dowcipna, wzruszająca opowieść o rodzinie, przyjaźni i odkrywaniu tego, co jest najważniejsze. Sześć lat po kłótni, która zakończyła ich przyjaźń, Daphne Berg doznaje szoku, gdy Drew Cavanagh, piękna i kwitnąca jak dawniej, pojawia się znowu w jej życiu i prosi o ogromną przysługę. Przez ten czas Daphne nie zamieniła z Drew ani słowa, nie obserwuje jej nawet w mediach społecznościowych, dlatego gdy eksprzyjaciółka prosi ją, by została pierwszą druhną na jej ślubie, który ma być towarzyskim wydarzeniem lata, Daphne dosłownie odbiera mowę. Drue zawsze miała wszystko – poza umiejętnością podtrzymywania przyjaźni. Daphne jednak nie jest już tamtym usłużnym cieniem, którym była w liceum. Prowadzi teraz życie, które kocha, rozwijając się zawodowo jako instagramowa influencerka plus size. Wpuszczając znowu do swego życia wytworną, ponętną Drue, podejmuje ryzyko, które jednak może wynagrodzić zaproszenie do spędzenia weekendu w nadmorskiej rezydencji na Cape Cod. Drue prosi i błaga, roztaczając wizję poznania fajnych facetów tak długo, aż Daphne czuje się znów bezsilna wobec syreniego śpiewu swojej dawnej przyjaciółki. Niezwykle przyjemna mieszanka plażowej lektury z zagadką morderstwa, romansem i pikantnymi scenami z życia bogaczy. (…) To idealna propozycja na lato. Zapomnijcie na chwilę o całym świecie i dobrze się bawcie.– „Minneapolis Star Tribune”

Sonia Draga
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-823-0360-5

Tytuł oryginalny: Big Summer

Liczba stron: 392

Format: 14.3x20.5cm

Cena detaliczna: 49,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...