Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Łazik na księżycu. O Mieczysławie Bekkerze. Czytam sobie. Poziom 1

Grzegorz Chlasta

Łazik na księżycu. O Mieczysławie Bekkerze. Czytam sobie. Poziom 1

8,78

 

Wyjątkowe wydanie ze specjalnej, limitowanej edycji pozwala młodszym czytelnikom zgłębić tajemnice kosmosu. Wraz z sympatycznym bohaterem jesteśmy świadkami fascynujących losów na naszej planecie oraz poza nią.

Książka z serii z kotylionem pozwala zanurzyć się w fascynujący, odległy świat podróży kosmicznych. W książce poznajemy losy naszego bohatera, chłopca Miecia, mieszkającego w Koninie. Chłopak od najmłodszych lat zafascynowany jest księżycem i obserwuje go z zapałem z okna swojego domu. Parę lat później dorosły już mężczyzna dołącza do zespołu, który ma za zadanie skonstruować łazik, pojazd przeznaczony do badania powierzchni ziemskiego satelity. "Łazik na księżycu. O Mieczysławie Bekkerze" to pozycja opowiadająca o prawdziwych marzeniach, które się spełniają oraz wielkiej pasji do odkrywania otaczającego nas świata.

Książka udowadnia, że nigdy nie powinniśmy rezygnować ze swoich skrytych pragnień, a los bywa przewrotny i niewiadomo, kiedy może nadarzyć się okazja na ich realizację. Autorzy zadbali o wyjątkową oprawę graficzną, którą uzupełniają przepiękne ilustracje Zofii Różyckiej. Kolorowa i pomysłowa szata graficzna przypadnie do gustu młodym czytelnikom i wprowadzi ich w świat technicznych konstrukcji łazików.

W serii ukazały się m.in.: "Czytam sobie Eko. Poziom 1. Samotny banan", "Goryl u fryzjera. Czytam sobie. Poziom 1" i wiele innych.

HarperKids
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-276-6189-0

Liczba stron: 64

Cena detaliczna: 14,99 zł

Rok wydania: 2023

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...