Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Leczenie magnezem / Woda życia / Jak oddychać aby być zdrowym Pakiet

Mark Sircus, Patrick McKeown

Leczenie magnezem / Woda życia / Jak oddychać aby być zdrowym Pakiet

109,00

 

Leczenie magnezem. Magnez pierwiastek życia

Doskonały poradnik leczenia magnezem.
Magnez, pierwiastek życia, w najlepiej przyswajalnej formie - soli magnezowej - może być stosowany doustnie i zewnętrznie. Opierając się na udokumentowanych odkryciach medycyny i wieloletniej własnej praktyce klinicznej autor ukazuje całe spektrum zastosowań magnezu w leczeniu różnych schorzeń. Nowa metoda przezskórna jest uniwersalną formą terapii, która każdemu może przynieść korzyści zdrowotne. Ten prosty, ale doskonały sposób uzupełniania niedoboru minerałów jest bardzo korzystny dla naszego układu immunologicznego, układu hormonalnego i systemu nerwowego, osłania komórki przed negatywnym wpływem oksydacji, zapewnia przepuszczalność błon komórkowych, obniża stopień zagrożenia rakiem i ogranicza rozwój już istniejących zmian chorobowych.

Woda życia
“Woda życia” - o tym, że woda ma wiele dobroczynnych właściwości dla naszego organizmu i należy jej pić jak najwięcej nie trzeba nikomu mówić. Jednak autorowi książki udało się zaskoczyć czytelnika podejściem do tego pozornie oklepanego tematu. Książka liczy 360 stron, lecz nie ma w niej nic z przysłowiowego lania wody. Jest w całości nasączona ogromną ilością informacji, które zaskoczą niejednego miłośnika zdrowego stylu życia. Zanurz się w tej skarbnicy wiedzy i wyłów z niej pomysły na poprawę jakości swojego obecnego życia.

Jak oddychać aby być zdrowym. Metoda Butejki
Pomimo że oddychanie jest czynnością mimowolną, to sposób, w jaki oddychamy, ma ogromne znaczenie dla naszego zdrowia. Zdrowy oddech powinien być cichy, spokojny i prawie niezauważalny. Niezdrowy oddech poważnie zakłóca przemiany biochemiczne organizmu wywołując w nim niedobór tlenu. Cechuje się oddychaniem przez usta oraz widocznymi ruchami oddechowymi w czasie spoczynku.
Książka prezentuje metodę Butejki, stosowaną z powodzeniem na całym świecie w zwalczaniu chorób wynikających z niezdrowego oddychania: astmy, chrapania, bezdechu sennego, nadciśnienia, stresu i ataków paniki. Autor książki jest najlepszym przykładem skuteczności tej metody, dzięki której został wyleczony z ciężkiej postaci astmy.
W książce umieszczono kody QR dzięki którym można oglądać filmy instruktażowe, uzupełniające materiały zawarte w podręczniku.

Wydawnictwo M
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-802-1109-4

Liczba stron: 980

Format: 16.2x23.3

Cena detaliczna: 109,00 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...