Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Listy od przyjaciela

Anthony Robbins

Listy od przyjaciela

26,41

 

"Skosztuj wina z dobrego rocznika, serwowanego przez Tony’ego ROBBINSA... Złożoność ludzkich możliwości przedestylowano w jedną mocną ideę".
— James RIEDFELD, The Celestine Prophecy

"Ciepło, pasja i oddanie Tony’ego ludzkim sprawom posłuży Ci jako inspiracja do kształtowania lepszego siebie".
— Kenneth BLANCHARD, współautor książki Jednominutowy Menedżer

"Przesłanie Tony’ego płynie prosto z serca. Czyniąc dobro, sprawiamy, że sami również stajemy się lepsi".
— Ted DANSON, President, American Oceans Campaign

„Listy od przyjaciela” oparte są na bogactwie treści, ważnych konstatacjach i przesłaniach, zawartych w dwóch bestsellerowych książkach Anthony’ego Robbinsa „Obudź w sobie olbrzyma” i „Nasza moc bez granic”. Są tych publikacji kwintesencją.

Pomyślane jako moralne, przyjacielskie wsparcie dla ludzi będących w potrzebie, uwikłanych w problemy i kłopoty codzienności. Oferują czytelnikowi pomoc w prostych, pełnych otuchy słowach szczerze pisanych z nadzieją, że zadziałają może nie magicznie, ale najpewniej skutecznie.

Książka została wydana po raz pierwszy w 1991 roku, z okazji Święta Dziękczynienia dla organizowanych przez Fundację Anthony’ego Robbinsa „brygad koszykowych” („Basket Brigade”). Rozdawano ją wówczas potrzebującym razem z koszami wypełnionymi żywnością. Niedługo po tym wielu ludzi dopytywało o tę książkę, chcąc ją mieć dla siebie i swoich przyjaciół.

Studio Emka
Oprawa twarda

ISBN: 978-83-671-0734-1

Tytuł oryginalny: Notes from a friend

Liczba stron: 132

Format: 12.0x18.5cm

Cena detaliczna: 39,00 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...