Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Luca
7.5

(992 ocen) wspólnie z

34,90

 

Luca

Agnieszka Siepielska

Miałeś już okazję zapoznać się z dwoma tomami serii Synowie zemsty? Jeśli tak, to sięgnij po trzecią część tej historii i poznaj historię Luca Valentiego, głównego, a zarazem tytułowego bohatera mafijnej powieści okraszonej znakomitym humorem autorstwa Agnieszki Siepielskiej.

Obsesja Luca

Luca Valenti to kuzyn Rhysa i Antonio. Jego ojciec wiele lat temu przyczynił się do upadku rodziny. O jego dalszych losach opowiada w swojej książce Agnieszka Siepielska. Poznajemy go w momencie, gdy rozpoczynają się poszukiwania córek Cesara Dellvale, Mii i Maxine. Szybko okazuje się, że Luca ma obsesję na punkcie Macine.

Kiedy w końcu odnajduje siostry, zabija ich oprawcę – Franca Cavillo, który jest jednym z kolumbijskich szefów mafii. Mia przeszła przez piekło – wykorzystywano ją jako prostytutkę. Z kolei Maxine wiodła normalne życie w domu Franca Cavillo. Czy rzeczywiście? Dowiesz się tego z książki Luca.

Luca i Maxine

Czy ta para ma szansę na szczęście? Czy Luca odkryje przed Maxine, co do niej czuje? Z początku zrezygnuje z dziewczyny. Okaże się, że Maxine zawarła układ z porywaczem i zgodziła się wyjść za jego syna, Dominika, w zamian za sprowadzenie do niej siostry. Kiedy jednak dziewczyny zostały uwolnione, wydawało się, że Maxine odzyska wolność. Niestety, nie wszystko pójdzie po jej myśli. Czy Luca ją ocali?

NieZwykłe
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: Pierwsze

Liczba stron: 203

NieZwykłe

Format: 140x205mm

Cena detaliczna: 34,90 zł

Rok wydania: 2020

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...