Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Magia natury Jak wykorzystać energię żywiołów

Cunningham Scott

Magia natury Jak wykorzystać energię żywiołów

6.9

(14 ocen) wspólnie z

34,30

 

Wszyscy tęsknimy za naturą i w wolnym czasie z lubością wyruszamy na jej łono by zregenerować nadwątlone siły oraz ukoić stargane codziennością nerwy. Jak przekonuje Scott Cunningham, korzystamy w ten sposób z zaledwie ułamka prawdziwego potencjału kryjącego się w naszej planecie. Można mu wierzyć ponieważ zgłębiał tematykę poruszaną w tej publikacji przez ponad dwie dekady. Teraz dzieli się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem praktycznym.
Jak przekonuje, magia natury jest stworzona by sprostać wszelkim naszym potrzebom. Jeśli się zwrócimy w jej kierunku, będziemy mogli uczynić nasze życie kompletnym i komfortowym w stopniu, jakiego nie mogą nam zapewnić nawet najbardziej wymyślne zdobycze technologii.
Niezależnie od tego, jaka sfera naszego życia wymaga modyfikacji, w proponowanych przez Autora technikach wykorzystywania mocy żywiołów znajdziesz coś, co będzie idealnie dostosowane do Twoich potrzeb. Ziemia pomaga znaleźć nową pracę lub poprawić stan finansów, a Powietrze zwiększa inteligencję i wspomaga podczas podróży. Ogień chroni i dodaje odwagi, a Woda wspomaga sprawy sercowe i uzdrawia.
Teraz każdy z nas może okiełznać siłę żywiołów, ale to nie wszystko, co znajdziesz w tej publikacji. Autor opisuje także magię gwiazd, śniegu, świec, lodu i magnesów. Ujawnia, jak czerpać energię z morza, luster i kamieni oraz podaje magiczne zaklęcia i rytuały służące osiągnięciu konkretnych życiowych celów.
Naturalny sposób na życie.

Studio Astropsychologii
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-737-7646-3

Liczba stron: 224

Format: 145x200mm

Cena detaliczna: 34,30 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...