Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Magia zmian Harmonia w życiu według chińskiej filozofii przyrody i Księgi Przemian

Anna Czelej

Magia zmian Harmonia w życiu według chińskiej filozofii przyrody i Księgi Przemian

7.0

(1 ocena) wspólnie z

34,30

 

Poznaj i skorzystaj z chińskiej filozofii przyrody, która jeszcze do niedawna była wiedzą tajemną. Dzięki Annie Czelej, która od kilkunastu lat żyje według zasad tej filozofii, dowiesz się, jak dzięki naturalnym sposobom, odnaleźć harmonię w życiu. W swoich interpretacjach opiera się głównie o księgę I Ching, zwaną Księgą Przemian - jedno z najwspanialszych osiągnięć myśli ludzkiej. Już w starożytnych Chinach określono związki między zjawiskami w przyrodzie i ich wpływ na człowieka, to tzw. system yin-yang, który znalazł zastosowanie w tradycyjnej medycynie chińskiej, metodzie gotowania według Pięciu Przemian, leczniczych ćwiczeniach Qi Gong i sztukach walki, np. tai chi. Autorka pragnie spopularyzować ten ciekawy sposób widzenia człowieka i otaczającego świata, gdyż takie postrzeganie uświadamia wiele powiązań człowieka z przyrodą. Zacznij żyć według chińskiej filozofii przyrody a poczujesz magię zmian - każda chwila będzie ważna, a w Twoim życiu zagości harmonia. Ty i świat będziecie stanowić prawdziwą jedność wzajemnie się dopełniając.

Studio Astropsychologii
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-737-7434-6

Liczba stron: 256

Format: 14.5x20.6

Cena detaliczna: 34,30 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...