Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Mam wątpliwość

Aleksandra Radomska

Mam wątpliwość

6.6

(532 ocen) wspólnie z

21,67

 

Mam wątpliwość… i jestem pewna tylko tego!

Aleksandra Radomska – kobieta przeciętnie nieprzeciętna. Zaskakująco błyskotliwa, choć czasem nadrabia bezczelnością. Szydera, sarkazm i kpina to jej drugie imię.

Zabiera nas w podróż po życiowych przystankach, w którą wyruszamy z plecakiem pełnym cudzych przekonań i oczekiwań. Opowiada, jak zweryfikowała je rzeczywistość i z czego przyszło jej śmiać się w głos, choć często przez łzy. To zapis z dziennika pokładowego kogoś, kto bardzo się zdziwił, ale w przeżywaniu obowiązkowych punktów życiorysu po swojemu odnalazł masę frajdy. Radomska obnaża hipokryzję, dostrzega niezauważalne, czwarty raz wypłukuje zapomniane w pralce pranie i dzieli się tym, co rośnie w niej jak pleśń w kubku po kawie – wątpliwościami.

Wielka Litera
Broszurowa ze skrzydełkami

Wielka Litera

Format: 14.2 x 20.5 cm

Cena detaliczna: 36,90 zł

Kanał autorki na Youtube

Komentarze i recenzje nie są potwierdzone zakupem

Dominika Słowik

Radomska w formie!

Wszyscy mówil: Kup ją, kup ją! No więc mam! I powiem krótko. Radomska ma wątpliwość. Ja po przeczytaniu nie mam żadnych... że ta książka jest genialna! Polecam :)
Martyna Knap

"Mam wątpliwość"

Radomska jest niesamowita! Nie mogę się doczekać aż otworzę pierwszą stronę książki. Już czuje, że będzie się działo! :)
Karolina

ZŁoto!

Kto jeszcze nie ma, niech szybko nadrabia! Genialne rady, ciekawe spojrzenie na świat. Niespotykany optymizm Radomskiej zaraża!

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka
Kup audiobooka

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...