Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Marzenia z terminem ważności

Agnieszka Dydycz

Marzenia z terminem ważności

5.6

(105 ocen) wspólnie z

26,57

 

CZY CHCIELIŚCIE SIĘ KIEDYŚ ZAMIENIĆ Z KIMŚ MIEJSCAMI?
Tak właśnie postanawiają zrobić siostry Anna i Alicja.

Annie od zawsze marzyło się opuszczenie sielankowej wsi i zamieszkanie w wielkiej metropolii, Alicja z kolei chciała nieco odpocząć od zgiełku wielkiego miasta i zaznać spokoju poza stolicą. Czego chciały, to właśnie zrobią, tak właśnie zamieniają się rolami. Życie Anny w stolicy jednak jej nie rozpieszcza, wiecznie tkwi w korkach i spóźnia się na spotkania, a mąż Misiek zaczyna romans ze swoim szefem. Dzieci narzekają i marudzą, bo nie wiedzą, w co się ubrać do nowej szkoły.

Alicja, która z ulgą opuściła Warszawę, ma wreszcie czas dla siebie, wysypia się i uczy się jazdy na rowerze, a syn może bezpiecznie iść sam do szkoły. W tym samym czasie jej mąż Jan zaczyna stroić fochy i mówi, że rezygnacja z kariery była zbyt dalekim posunięciem. Prawda jest jednak taka, że chętnie korzysta z uroków wsi.

Siostry realizują to, o sobie wymarzyły, czy aby na pewno?

W tym samym czasie ich brat Aleks podróżuje po świecie i szuka kobity swoich marzeń, rodzice wreszcie wstępują w związek małżeński, a babcie ma postanowienie, że nie wyjdzie ponownie za mąż. Prawda jest taka, że to ona jako jedyna potrafi w pełni cieszyć się życiem, podczas gdy inni wciąż się tego uczą. A marzenia…one mają swój termin ważności. Warto sprawdzić przed użyciem, czy aby na pewno są aktualne, i czy są nasze…

Muza
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-287-0990-4

Liczba stron: 352

Format: 130x200mm

Cena detaliczna: 39,90 zł

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka
Kup audiobooka

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...