Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Marzycielka

Katarzyna Michalak

Marzycielka

34,99

 

KAŻDA Z NAS MA PRAWO DO MARZEŃ. O TYM JEST TA OPOWIEŚĆ…

SAMOTNOŚĆ…
Jeżeli Ewie Kotowskiej wydawało się, że poznała jej smak, była w błędzie. Dopiero gdy straci ukochanego mężczyznę i najbliższych przyjaciół, doświadczy prawdziwej samotności. Jednak los, dotąd tak okrutny, przyniesie Ewie kilka niespodzianek. Gdy tylko kobieta odnajdzie siłę, by odbudować z gruzów swój świat, odnajdzie swoje miejsce na ziemi, pojawią się nowe przyjaźnie, a promyk nadziei, że będzie lepiej – musi być, prawda? – nieśmiało rozproszy mrok.

MIŁOŚĆ…
O nie. Ewa jest bardzo ostrożna z powierzaniem serca w czyjeś ręce. Przyjaźnić się z mężczyznami? Tak, jak najbardziej, ale pokochać? Nie. Jej szczere uczucia zostały tyle razy podeptane, jej miłość została tyle razy odrzucona, a ona sama zdradzona, że Ewa trzyma serce pod kluczem. Czasem tylko tęskni za Tym Jedynym, za bliskością, jakiej przyjaciele dać jej nie mogą.

MARZENIA…
Ich nie porzuciła nigdy. Ale są tak dalekie, tak nierealne… By sięgnąć po swoją gwiazdkę z nieba, Ewa musi zaufać choć raz. Jeszcze jeden, ostatni raz. Czy się odważy? Czy jej poranione serce będzie umiało wybaczyć i pokochać, gdy On stanie przed Ewą ponownie?


KATARZYNA MICHALAK – autorka ponad pięćdziesięciu bestsellerów, których nakład przekroczył trzy miliony egzemplarzy. Jej pełne emocji powieści skradły serca Czytelniczek w Polsce i za granicą. W roku 2015 zajęła pierwsze miejsce w rankingu najpopularniejszych pisarzy według badań Biblioteki Narodowej, wyprzedzając m.in. Norę Roberts, Paula Coelha i Stephena Kinga.



CZYTELNICZKI O „MARZYCIELCE”

Trzy razy „naj”: najpiękniejsza, najbardziej emocjonująca, najbliższa memu sercu. Taka właśnie jest „Marzycielka”.
Isia

Wiedziałam, że to ostatni tom „Trylogii Autorskiej”, chciałam więc delektować się nim jak tabliczką czekolady. Niestety, nie dało się. Połknęłam tę książkę na raz i nie odłożyłam jej, dopóki nie ujrzałam słowa „KONIEC”. „Marzycielka” to godna następczyni „Pisarki” i „Zagubionej”, a Katarzyna Michalak z każdą kolejną napisaną książką coraz wyżej stawia sobie poprzeczkę.
Zu-Zu

Kolejna cudna książka mistrzyni emocji! Opowieść o Weronice i Wiktorze to moim zdaniem najpiękniejsza trylogia w dorobku Katarzyny Michalak. Mam wrażenie, jakby jej bohaterowie żyli gdzieś tuż obok mnie, tak bardzo prawdziwi wydawali się na kartach powieści. Bardzo się do nich przywiązałam.
M.M.

Znak JednymSłowem
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: Pierwsze

ISBN: 978-83-240-9390-8

Liczba stron: 320

Znak JednymSłowem

Format: 144x205mm

Cena detaliczna: 49,99 zł

Rok wydania: 2023

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...