Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Masaż uzdrawiający dotyk Techniki na młodość, witalność i zdrowie

Łucja Legun

Masaż uzdrawiający dotyk Techniki na młodość, witalność i zdrowie

7.0

(1 ocena) wspólnie z

29,20

 

Masaż jest jedną z najpopularniejszych technik terapeutycznych. Za sprawą niniejszej książki dosłownie każdy człowiek będzie mógł samodzielnie się przekonać o korzyściach z niego płynących oraz przywrócić zdrowię i harmonię swojego organizmu.
Publikacja stanowi unikalny podręcznik masażu – bogato ilustrowany, napisany przystępnym językiem i doskonały zarówno dla zupełnych laików, jak i profesjonalistów chcących poszerzać swoją wiedzę. Autorka opisuje pozytywny wpływ głaskania, rozcierania, ugniatania, oklepywania i wywoływania wibracji. Zamieściła również opisy meridianów i czucia somatycznego. Po raz pierwszy tak wiele miejsca poświęcono także niedocenianemu, a bardzo ważnemu układowi limfatycznemu, który znacząco oddziałuje na funkcjonowanie całego organizmu.
Teraz każdy ma szansę poznać wpływ masażu na skórę, układy krążenia i nerwowy oraz narządy zmysłów. Zdobytą wiedzę można wykorzystać stosując opisany w publikacji masaż limfatyczny poszczególnych części ciała czy masaż Shiatsu oparty na koncentrowaniu się na punktach meridianowych i punktach biologicznie aktywnych. Znajdują się tu cenne wskazówki z zakresu refleksoterapii i odmładzającego masażu twarzy. Autorka zdradza również, jak włączyć do masaży aromaterapię i prezentuje charakterystykę najlepszych do tego celu olejków eterycznych. Niezależnie, czy szukasz zdrowia, relaksu, czy może młodości, techniki z tej książki Ci to zapewnią.
Wybierz masaż dla siebie.

Vital
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-642-7860-0

Liczba stron: 160

Format: 145x205mm

Cena detaliczna: 29,20 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...