Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Mechanika zdrowych pleców Uwolnij się od bólu dzięki metodzie McGilla

McGill Stuart

Mechanika zdrowych pleców Uwolnij się od bólu dzięki metodzie McGilla

8.3

(24 ocen) wspólnie z

36,66

 

siążka Stuarta McGilla pomoże ci samemu zdiagnozować dolegliwości pleców, znaleźć najlepszy plan do ich naprawy i pozbyć się bólu. Jeśli porównamy kręgosłup do samochodu, a autora do mechanika, możemy uznać tę książkę za instrukcję obsługi.

Przystępnie przekazana tu wiedza oparta jest na wieloletnich badaniach laboratoryjnych i praktyce klinicznej. McGill rozprawia się z powszechnie krążącymi mitami na temat bólu kręgosłupa, opisuje, jak pracują plecy, co dokładnie powoduje ból i w jaki sposób znaleźć jego przyczynę. Radzi czytelnikom, jak dbać o zdrowy kręgosłup. Podpowiada, jak wybrać najlepszy dla siebie sposób leczenia oraz sugeruje, że skomplikowane i trudne operacje kręgosłupa nie zawsze są konieczne. Wystarczy dobrze poznać swoje ciało i znaleźć odpowiedniego lekarza.

Po lekturze Mechaniki zdrowych pleców będziesz sam potrafił przeprowadzić proste domowe testy diagnostyczne oraz ćwiczenia rehabilitacyjne!



Z książki Mechanika zdrowych pleców dowiesz się:

– jakie są przyczyny bólu pleców od uwypuklenia dysku do rwy kulszowej,

– które z codziennie wykonywanych przez nas czynności mogą powodować lub nasilać ból,

– jakie ćwiczenia i zdrowe wzorce ruchowe pozwalają żyć bez bólu,

– jak sporządzić specjalną listę kontrolną, dzięki której sprawdzisz, czy operacja kręgosłupa rzeczywiście poprawi twój stan zdrowia.

Galaktyka
Broszurowa ze skrzydełkami

ISBN: 978-83-757-9673-5

Tytuł oryginalny: Back mechanic. The secrets to a healthy spine your doctor isn't telling you

Liczba stron: 160

Format: 20.5x27.5cm

Cena detaliczna: 64,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...