Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Metoda 7 kluczy. Planer zdrowia. 7 minut dziennie

Marek Zaremba

Metoda 7 kluczy. Planer zdrowia. 7 minut dziennie

69,80

 


Klucz do uzdrowienia - niezwykle dla mnie ważny – znalazłem w zapiskach św. Ignacego Loyoli: „Módl się, jakby wszystko zależało od Boga, lecz działaj, jakby wszystko zależało od ciebie!”. Przekonałem się bowiem wielokrotnie, że nikt jeszcze nie odzyskał trwałego zdrowia bez wkładu własnej pracy i bez wiary – woli zmiany oraz chęci konsekwentnego utrwalania zdrowych nawyków przez odpowiednio długi okres czasu.

Stąd właśnie narodził się pomysł na napisanie praktycznego planera zdrowia. Każdy, kto szuka, znajdzie w nim praktyczne ćwiczenia rozpisane na 7 tygodni, które zrewolucjonizują jego podejście do życia i zdrowia.

Praca z planerem zajmuje tylko 7 minut dziennie: 1 minutę rano, 2 minuty w ciągu dnia i 4 minuty wieczorem.

To sprawdzone i dziecinnie proste ćwiczenia, których efekty przerastają najśmielsze oczekiwania. Przekonały się o tym setki moich pacjentów, niezależnie od życiowej sytuacji i od wieku (byli wśród nich ludzie młodzi, byli też osiemdziesięciolatkowie).

Wystarczy, że każdego dnia poświęcisz ćwiczeniom kilka minut, stosując się do praktycznych wskazówek, a poczujesz konkretny zastrzyk zdrowia!

• Czym jest zdrowie w pełnym tego słowa znaczeniu?
• Jak wytrwać w postanowieniach?
• Jak odkryć miarę swojego szczęścia?
• Czy istnieje skuteczny sposób na to, aby uczynić swoją wolę bardziej posłuszną?

Planer zdrowia nie tylko udzieli Ci odpowiedzi na te pytania, lecz w praktyczny sposób poprowadzi Cię do miejsc, w których odnajdziesz radość życia na miarę Twoich marzeń!

Marek Zaremba

RTCK
Oprawa miękka

Wydanie: 1

ISBN: 978-83-66523-74-6

Liczba stron: 364

Cena detaliczna: 69,80 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...