Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Między marzeniem a spełnieniem

Napoleon Hill

Między marzeniem a spełnieniem

6.9

(15 ocen) wspólnie z

39,90

 

Twoje drugie "ja" przybywa Ci z pomocą tylko dzięki potędze twojej wiary
Oto kolejna porcja Mentalnego Dynamitu najwyższej próby!

Co zrobić, gdy już wybierzesz Konkretny Ważny Cel

Jak działają najlepsi przywódcy i dlaczego "uwierzyć w siebie" to za mało

Jak przejść od wizualizowania marzeń do ich materializowania

Napoleon Hill pokazał własnym życiem, jak nadzwyczaj skutecznie można zaspokoić pragnienie sukcesu i rozwoju oraz dojść do bogactwa. Wykorzystywał każdą okazję, aby uczyć się od najlepszych. Teraz Ty możesz dowiedzieć się od Mistrza, jak przekształcić przekonania w działanie, a wiarę w rzeczywiste plany. Teksty zawarte w tej książeczce zostały napisane w 1941 roku, na kilka miesięcy, zanim Stany Zjednoczone wzięły udział w drugiej wojnie światowej. Udręczeni wojną ludzie szybko zapomnieli o tym niezwykłym przesłaniu. Dziś przypomina o nim Fundacja Napoleona Hilla - i przekazuje je nowym pokoleniom. Poznaj oszałamiająco skuteczne i niezwykle proste wskazówki, jak działać, aby osiągnąć cel - obiekt Twoich pragnień, czymkolwiek jest!

W każdym z trzech rozdziałów znajdziesz najlepsze, najmocniejsze fragmenty wywiadu z mentorem młodego Hilla - Andrew Carnegiem - a także wnikliwą analizę oraz rozwinięcie najważniejszych myśli i zaleceń. Dowiedz się, jak usunąć lęki i ograniczenia, jak kontrolować ego w celu osiągnięcia sukcesu, jak oczyścić umysł z negatywnych elementów oraz jak wyrobić w sobie żelazną konsekwencję i wytrwałość. Zastanów się, czy nie poddajesz się jednej z 40 ludzkich ułomności, które leżą u podstaw porażek.

Myślenie i nadzieja to za mało! Działaj!

Wykorzystaj Wiarę Zastosowaną i uczyń z niej źródło swojej mocy!

Rozwijaj w sobie Entuzjazm w harmonii i równowadze umysłu!

Odnoś sukcesy dzięki Zorganizowanemu Indywidualnemu Wysiłkowi!

Planuj swoją pracę i pracuj według planu!
O autorze
Olivier Napoleon Hill (1883 - 1970) był uwielbianym w Ameryce autorem motywacyjnym, twórcą zasad osobistego sukcesu. Urodził się w ubogiej rodzinie w południowozachodniej Wirginii. W swoich pracach koncentrował się nad mocą własnych przekonań. Hill jest autorem filozofii sukcesu, którą doskonalił przez kilkanaście lat, starając się ustalić, co decyduje o osiągnięciach i w jaki sposób przeciętny człowiek może odnieść ponadprzeciętny sukces. Książki Hilla, wciąż aktualne i inspirujące, są sprzedawane w milionach egzemplarzy.

OnePress
Oprawa twarda

ISBN: 978-83-283-5380-0

Liczba stron: 272

Cena detaliczna: 39,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...