Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Między nami gwiazdy

Adrianna Kłosińska

Między nami gwiazdy

7.9

(88 ocen) wspólnie z

26,12

 

Poznaj historię, która rozgrzeje Twoje serce!

Jagoda z pomocą rodziny wychowuje kilkuletnią córkę. Za dnia otacza się przechodzącymi przez jej dłonie listami, choć dawniej zupełnie inaczej wyobrażała sobie swoje życie.

Wiktor mieszka razem z Łucją, młodszą siostrą, którą często pociesza słodkimi wypiekami. Gotowanie jest jego pasją, a pracę w restauracji traktuje jako początek drogi do marzeń.

Przypadkowe spotkania Jagody i Wiktora na poznańskich ulicach zbliżają ich do siebie. Oboje odkrywają, że razem mogą uleczyć swoje życiowe blizny. Jednak z czasem zauważają, że łączy ich więcej, niż mogliby się spodziewać.

Jak niewyjaśnione sprawy wpłyną na przyszłość Jagody, Wiktora i Łucji? I czy odnajdą szczęście, by nareszcie patrzeć w te same gwiazdy?

Między nami gwiazdy to historia napisana z niezwykłą czułością i delikatnością. Gesty, drobnostki, z pozoru tak zwyczajne. A jednak. To one tworzą życie. Miłość. I tę książkę. – Monika Sygo

Opowieść o drugich szansach, na które prędzej czy później przyjdzie czas. To także historia o tym, że każdy z nas jest piękny i wyjątkowy. – Magdalena Zeist, @maobmaze

Historia Jagody i Wiktora otuli Cię niczym ciepły kocyk. Opowieść o nadziej, która rozjaśnia jak słońce nawet najbardziej pochmurne dni. O miłości, która zjawia się niespodziewanie i o tym, że czasem zranione serce potrafi ponownie pokochać. – Karolina Krakowiak, @livrocat

Piękna i wartościowa historia, która udowadnia, że warto spełniać swoje marzenia. – Aleksandra Karbownik, @zaczytanaolaa

Szósty Zmysł
Oprawa miękka

Liczba stron: 374

Szósty Zmysł

Cena detaliczna: 44,90 zł

Rok wydania: 2023

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...