Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Milcząca dziewczyna Cykl Rizzoli /Isles Tom 9

Tess Gerritsen

Milcząca dziewczyna Cykl Rizzoli /Isles Tom 9

7.5

(4970 ocen) wspólnie z

29,90

 

Powieść z detektyw Jane Rizzoli i doktor Maurą Isles, bohaterkami cyklu, na podstawie którego podstawie nakręcono serial „Partnerki”.

Zemsta potrafi czekać w milczeniu.
Cienie bostońskiego Chinatown nie zdradzają swoich tajemnic. Turyści przemierzający tę dzielnicę trasą Wycieczki z Duchami nigdy by się nie spodziewali, że w krętych uliczkach oświetlonych czerwonymi lampionami znajdą coś więcej niż opowieści przyprawiające o gęsią skórkę. Dlatego w pierwszej chwili sądzą, że dłoń odkryta za śmietnikiem przez jedno z dzieci jest gadżetem, który ma im uatrakcyjnić zwiedzanie miasta.
Ale dłoń jest prawdziwa. Tak jak ciało martwej kobiety, do której należała. Idealnie gładkie brzegi poderżniętego gardła wskazują na nietypowe narzędzie zbrodni. A włosy z ubrania ofiary – na napastnika, który nie jest człowiekiem. Dzikie zwierzęta urządzające sobie polowanie w wielomilionowym mieście? Nie do pomyślenia.
Chińczycy mieszkający w Bostonie potrafią strzec tajemnic i zadbać o to, by nie wyszły poza enklawy, w których żyją. Rizzoli i Isles doskonale o tym wiedzą i zdają sobie sprawę, że rezultat ich dochodzenia będzie zależał od tego, czy uda im się przełamać mur milczenia.

Co za napięcie! I jak wspaniale zarysowane postacie… Przedstawiając problemy osobiste Rizzoli i Isles, autorka pokazuje ich człowieczeństwo i uwiarygodnia je.
„Publishers Weekly”
Mrożący krew w żyłach thriller pokazujący świat, jakiego nie znamy.
„Times Record News”

Albatros
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: czwarte

ISBN: 978-83-674-2604-6

Tytuł oryginalny: The Silent Girl

Liczba stron: 400

Format: 13.5x20.5cm

Cena detaliczna: 44,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...