Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Miłość, która zmienia wszystko

Alina Wieja

Miłość, która zmienia wszystko

14,01

 

Czym tak naprawdę jest miłość i skąd pochodzi?

Miłość jest czymś absolutnie niezwykłym. Potrzebujemy jej bardziej niż fizycznego pokarmu czy wody. Jej znaczenie wykracza daleko poza wymiar ziemskiego życia. Jest dla nas jak powietrze, którym oddychamy, by żyć. Miłość jest też przestrzenią, w której możemy się rozwijać i dobrze funkcjonować. Dlatego być kochanym to największa tęsknota i potrzeba każdego z nas, ludzi, a brak miłości jest zawsze osobistą tragedią: zatrzymuje w nas prawdziwe życie.
W każdym nowym dniu naszego życia możemy korzystać z tego, kim Bóg jest dla nas i czym chce nas obdarować w zakresie naszych osobistych potrzeb. Każdego dnia mamy możliwość poznać coś nowego na Jego temat. Im lepiej Go znamy, tym potężniejszy jest dla nas i bardziej nieograniczony w swoich możliwościach. A to w niezwykły sposób wzmacnia naszą wiarę, byśmy sięgali po więcej wszystkiego, co Bóg chce nam darować z miłości do nas.

Czy chcesz doświadczyć życia pełnego radości, odwagi, pasji i niezwykłych przeżyć?
Otwórz się na miłość, która jest w stanie zmienić każdy aspekt twojego życia.

Alina Wieja - redaktor naczelna kwartalnika „Nasze Inspiracje”. Autorka licznych artykułów i wielu książek, m. in.: Powrót kobiety do harmonii ze Stwórcą, Siedem Słupów Mądrości, Pokonać zniechęcenie, Być mądrą mamą. Jest znanym mówcą, dyrektorem Instytutu Poradnictwa Chrześcijańskiego ChFŻiM. Prowadzi szkolenia na temat zdrowego stylu życia, radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych oraz budowania silnej rodziny i relacji z Bogiem i ludźmi. Jest szczęśliwą żoną, matką dwojga dorosłych dzieci.

Koinonia
Oprawa miękka

Wydanie: drugie

ISBN: 978-83-644-8910-5

Liczba stron: 64

Format: 11.5x20.0

Cena detaliczna: 19,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...