Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Miłość leczy rany

Katarzyna Bonda

Miłość leczy rany

6.1

(946 ocen) wspólnie z

27,72

 

Na Dolnym Śląsku prężnie działa Igor, który jest uzdrowicielem. Mężczyzna ochoczo pomaga ludziom, a oni widząc skuteczność jego pracy tłumnie zgłaszają się ze swoimi problemami. W Górach Sowich pojawił się kilka lat wcześniej i poznał tu swoją obecną narzeczoną. Jednak co robił wcześniej? Nikt nie zna przeszłości Igora, a on sam swojego sekretu nie chce zdradzić nawet ukochanej narzeczonej.

Równolegle to tych wydarzeń, na całym świecie trwają poszukiwania mężczyzny, który przed laty dopuścił się krwawej zbrodni. Dorwać chce go Interpol, ale też zawodowi zabójcy.

Czy to możliwe, że uwielbiany przez całą społeczność uzdrowiciel jest okrutnym zabójcą z Kazachstanu? Jego narzeczona chcąc uchronić ukochanego od śmierci rusza w niebezpieczną drogę i odsłania przerażające tajemnice z życia Igora.

Muza
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-287-1264-5

Liczba stron: 744

Format: 130x205mm

Cena detaliczna: 49,90 zł

Komentarze i recenzje nie są potwierdzone zakupem

Kasia W.

Wielka fanka autorki

Nie mogę doczekać się premiery! Zawsze śledzę na bieżąco nowości od Bondy i z niecierpliwością czekam na tę książkę. Jeśli jeszcze nie miałeś przyjemności zapoznania się z jej twórczością to masz szanse cokolwiek nadrobić, bo już niedługo autorka zabierze nas w kolejną podróż kryminalną. Zapewne będę pierwszą osobą, która złoży zamówienie :)
Małgorzata Smaga

Wielki potencjał

Bardzo zaciekawił mnie opis książki. Myślę, że historia może być intrygująca, a przede wszystkim bardzo oryginalna. Nie czytałam jeszcze żadnej książki autorki i myślę, że ta będzie pierwsza. Odliczam dni do premiery!

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka
Kup audiobooka

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...