Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Miłość, miłość, miłość potęga akceptacji

Lise Bourbeau

Miłość, miłość, miłość potęga akceptacji

38,38

 

Codziennie doświadczamy wielu sytuacji, z których część jest trudna do zaakceptowania, co niestety rodzi konflikty, dyskomfort czy niezadowolenie. Ta książka stanowi podsumowanie podstaw bezwarunkowej miłości i akceptacji.

Dzięki licznym narzędziom i przy pomocy autentycznych historii ta książka pomoże Ci lepiej doświadczyć takich sytuacji we własnym życiu, a przede wszystkim im zapobiegać. Szczególny nacisk autorka kładzie na akceptację choroby (swojej i innych), śmierci (własnej i cudzej), starości, straty, wyborów bliskich, wyglądu fizycznego, słabości i urazów. Krótko mówiąc, nauczy Cię akceptować to, co może wydawać się nie do przyjęcia.

Śledząc rozwój bohaterów, odkryjesz niezwykłe korzyści, jakie wynikają z wielkiej mocy prawdziwej miłości i akceptacji. Będziesz także w stanie rozpoznać różne aspekty miłości, poprzez miłość synowską, braterską, rodzicielską, intymną, przyjacielską, zaborczą, namiętną i bezwarunkową.

Ta wyjątkowa książka podniesie Twoją świadomość i będzie Cię wspierać w różnych sytuacjach, z którymi będziesz się spotykać w ciągu swojego życia.


Lise Bourbeau – autorka o międzynarodowej renomie, wydała 26 książek, w tym bestseller: „Wsłuchaj się w swoje ciało, to twój największy przyjaciel na Ziemi”. Od założenia swojej szkoły w 1982 w Quebecu, jej nauczanie i wydane książki pomogły dużej liczbie ludzi poprawić jakość życia i zrealizować konkretne zmiany. Prowadzi warsztaty w ponad 25 krajach i aż w 12 językach.

Kos
Oprawa miękka

Wydanie: 1

Liczba stron: 282

Format: 14.5x20.5cm

Cena detaliczna: 70,00 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...