Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Miłość, seks i serce Zadbaj o swoje zdrowie w codziennym stresie

Alexander Lowen

Miłość, seks i serce Zadbaj o swoje zdrowie w codziennym stresie

7.3

(162 ocen) wspólnie z

34,99

 

Choroby serca to zabójca numer jeden w wielu krajach świata. Autor udowadnia, że mogą one być ściśle powiązane z problemami, jakie ludzie miewają z miłością i życiem seksualnym. Dr Alexander Lowen tłumaczy, jak bardzo emocje objawiają się fizycznie, nawet w sposobie kształtowania się naszych ciał, jak ból może zmrozić nasz psychologiczny rozwój, uniemożliwiając dawanie i otrzymywanie miłości, jak zablokowane emocje mogą zdusić serce, przez co wzrasta ryzyko zachorowania na chorobę wieńcową, jak specjalne techniki terapeutyczne i ćwiczenia mogą uwolnić napięcie serca i je zmniejszyć, i wreszcie - dlaczego prawdziwe seksualne spełnienie jest kluczem do emocjonalnej pełni. To nowatorska książka. Dzięki właściwie dobranym historiom pacjentów oraz odkrywczym diagramom Miłość, seks i serce ukazuje, jak możemy ochronić nasze serca i jednocześnie osiągnąć satysfakcję w życiu pełnym miłości i spokoju. Alexander Lowen to amerykański psychoterapeuta, ojciec bioenergoterapii. Po powrocie ze studiów medycznych na Uniwersytecie w Genewie zaczął rozwijać wraz z Johnem Pierrakosem swoje własne podejście terapeutyczne, które nazwał bioenergetyką lub analizą bioenergetyczną. Lowen napisał 15 książek czytanych przez specjalistów i pasjonatów na całym świecie. Był twórcą Międzynarodowego Instytutu Analizy Bioenergetycznej.

Czarna Owca
Oprawa miękka

Wydanie: czwarte

ISBN: 978-83-814-3742-4

Tytuł oryginalny: Love, Sex, and Your Heart

Liczba stron: 240

Format: 139x209mm

Cena detaliczna: 34,99 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...