Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Mindf*ck szefa. Żeby w końcu wyszło tak, jak wyjść nie chce Żeby w końcu wyszło tak, jak wyjść nie chce

Reszko Monika

Mindf*ck szefa. Żeby w końcu wyszło tak, jak wyjść nie chce Żeby w końcu wyszło tak, jak wyjść nie chce

6.3

(3 oceny) wspólnie z

29,50

 

BEZ ILUZJI I UPIĘKSZANIA >> Przeczytaj
Buduj firmę, jakiej pragniesz, a nie z jaką się pogodziłeś. I zacznij wreszcie żyć!
Zakładasz firmę. Zakładasz ją, ponieważ to chcesz w życiu robić. Prowadzić własny biznes. Masz na niego pomysł, masz zdolności, cele, zapał, ręce i głowę do pracy. Jesteś gotów na poświęcenia, nadgodziny, od czasu do czasu nawet zarwane weekendy. I masz to: nie śpisz po nocach, pracujesz po 18 godzin na dobę, odczuwasz coraz większą frustrację. Twój biznes niby się jakoś kręci, ale... właśnie, tylko jakoś. A Ty? Czujesz się jak strażak. Non stop tylko gasisz pożary wywołane przez Twoich pracowników. I wciąż drżysz ze strachu, że odejdą. Pracownicy, klienci, dostawcy...
Błędne koło. Twój własny, prywatny mindf*ck szefa!
Stop! Tak się przecież nie da funkcjonować! Jak się od tego uwolnić? Musisz się zatrzymać, zastanowić i raz jeszcze zdefiniować, czym ma się zajmować Twoja firma i jaką rolę Ty masz w niej odgrywać?
By wyjść naprzeciw własnej wolności i szczęściu, trzeba będzie podjąć rozmaite, często trudne decyzje. Pokonać prawdziwe blokady i rozpoznać przyczyny niepowodzeń, których istnienia nawet nie podejrzewałeś. Ale wiesz co? Warto! Warto właśnie po to, by na końcu procesu zmiany otrzymać to, o co na początku, przed założeniem firmy, Ci chodziło ? spełnienie, pieniądze, poczucie, że dobrze przeżywasz swoje jedyne, cenne życie.
Jeśli jesteś gotów na zmianę na lepsze, ta książka pomoże Ci jej dokonać.

Książka zrzuca "rozświetlającą" bombę pomiędzy emocje i rozterki przedsiębiorcy. Ładunek wiedzy jest w niej ekstremalnie skondensowany, przez co niemal po każdym akapicie trzeba zrobić przerwę na zastanowienie się. Lektura może u czytelnika wyzwolić różne stany, od wyparcia po wilgotne oczy ("Jejku, ja też tak mam"). Warta polecenia właścicielom biznesów jako mały krok, który może dużo zmienić w życiu firmy i w sposobie jej prowadzenia.
Jarosław Banacki, prezes Cyfrowe.pl
Bardzo potrzebna książka ? jednak tylko dla uważnych i odważnych. Bo najtrudniej jest zarządzać sobą. Jesteście gotowi? Na pewno?
Jacek Santorski, twórca Akademii Psychologii Przywództwa przy Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej
Sukces to pokonanie własnych ograniczeń i schematów, w których tkwimy. Udane życie to często pogodzenie wielu sprzeczności i potraktowanie strachu jako siły napędowej. Jeśli chcesz stworzyć wyjątkowy produkt, wyjątkową firmę, czasem nie ma innej drogi, niż wywrócić świat w Twoim umyśle do góry nogami. To może być dobry początek nowej drogi, nowego ja, nowego życia...
Marek Kamiński, zdobywca biegunów, założyciel Fundacji i Marek Kaminski Academy

OnePress
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-283-8933-5

Liczba stron: 216

Format: 14.0x20.8cm

Cena detaliczna: 59,00 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...