Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Mindfulness dla dzieci w 10 minut Proste ćwiczenia na poczucie spokoju, szczęście i koncentrację

Maura Bradley

Mindfulness dla dzieci w 10 minut Proste ćwiczenia na poczucie spokoju, szczęście i koncentrację

29,90

 

Najlepszy sposób na pozbycie się leków i osiągnięcie spokoju Czy wiesz, że wystarczy 10 minut dziennie, by dziecko poczuło się spokojniejsze, szczęśliwsze i było bardziej skoncentrowane? Może to osiągnąć dzięki prostym ćwiczeniom mindfulness. Podobnie jak granie w piłkę, taniec czy matematyka mindfulness jest umiejętnością, którą można wyćwiczyć w trakcie codziennej krótkiej praktyki. W tej książce znajdziesz 60 ćwiczeń, dzięki którym twoje dziecko będzie spokojniejsze i bardziej zrelaksowane, a także skupione i uważniejsze. Ponadto nauczy się zauważać i nazywać swoje emocje oraz uważniej reagować na nieprzyjemnie uczucia i zdarzenia. Ćwiczenia rozplanowane są według pory dnia.Dobrze zacznij dzień, a potem się obserwuj. Wieczorem zastanów się nad tym, co myślisz i czujesz. Ćwiczenia podzielone są na cztery główne działy: spokój, skupienie, kontakt ze sobą, reakcja. Dodatkowe zróżnicowane ćwiczenia jak prowadzenie dziennika czy praktykowanie uważnego oddychania jeszcze bardziej rozwiną umiejętności mindfulness. Wystarczy 10 minut, by osiągnąć spokój i szczęście każdego dnia. Książka dla dzieci w wieku 6+ Maura Bradley – certyfikowana nauczycielka i instruktorka jogi oraz założycielka szkoły Bee You Yoga. Od ponad piętnastu lat uczy jogi i mindfulness zarówno dorosłych jak i dzieci. Wyszkoliła ponad 150 nauczycieli jogi w Stanach Zjednoczonych.

ToTamto
Oprawa miękka

Wydanie: 1

ISBN: 9788381434768

Tytuł oryginalny: Mindfulness for Kids in 10 Minutes a Day

Liczba stron: 104

Format: 20.3x25.4cm

Cena detaliczna: 49,99 zł

Tłumaczenie: Marzenna Rączkowska

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...