Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

MineCraft Miasto w budowie Niezależny i nieoficjalny przewodnik

MineCraft Miasto w budowie Niezależny i nieoficjalny przewodnik

29,99 zł

1739

 

MineCraft to gra komputerowa stworzona przez Markusa Perssona. Jej zasady wydają się całkiem proste. Wystarczy układać klocki i tak oto powstaje budynek, potem następny i kolejny aż utworzy się z tego cała wioska.

Jeśli zapragniesz postawić całe miasto, ten poradnik jest stworzony dla ciebie! Dzięki niemu poznasz tajniki konstrukcji różnych budynków np. posterunku policji, szkoły, dworu czy wysokościowca).

To nie wszystko! W poradniku znajdziesz wskazówki związane z tworzeniem całej infrastruktury i miejskiego otoczenia. Dowiesz się jak stworzyć drogi, sieć kolejową, a także jak wybudować pomniki, fontanny i inne podobne konstrukcje. W poradniku znajdują się przykładowe miasta, z których możesz czerpać inspiracje.

A gdy już twoje miasto powstanie w całości pokażemy Ci jak udostępnić swoją pracę kolegom, by oni także mogli cieszyć się zabawą w twoim świecie.

Edipresse Polska
Oprawa miękka

Liczba stron: 130

Format: 220x270mm

Cena katalogowa: 29,99 zł

Michał

poradnik

Świetna książka bardzo serdecznie polecam fanom gry! Cenne rady, które można fajnie wykorzystać w grze :D
Artur

MineCraft

Lubię Minecrafta, ale po jakimś czasie ta gra mi się już nudziła. Fajnie, że trafiłem na te książkę i poznałem jej nowe tajniki. Znów wciągnąłem się i buduje własne miasto. Świetny poradnik, super inspiracje!
Paweł

polecam

Polecam poradnik, bardzo dobry.

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...
22.02.2019

Największa katastrofa w dziejach Polski. Nie mogą się z nią równać ani potop szwedzki, ani nawet druga wojna światowa

Dwie dekady po śmierci Chrobrego wciąż żywe były opowieści o jego wielkich wojennych zdobyczach. Poza wspomnieniami Polakom niewiele jednak zostało. Sny o nowym słowiańskim mocarstwie rozwiały się niemal z dnia na dzień. A samo istnienie państwa polskiego szybko stanęło pod znakiem zapytania.
Czytaj dalej...