Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Mistrz ceremonii

Sharon Bolton

Mistrz ceremonii

6.8

(184 ocen) wspólnie z

42,80

 

„Sharon Bolton zmienia oblicze literatury kryminalnej.”
Tess Gerritsen

Przed laty troje dzieci zostało bestialsko zamordowanych.
Młoda policjantka wytropiła mordercę.
Tak myślała… aż do teraz.

Kariera komisarz Florence Lovelady zaczęła się trzydzieści lat temu, kiedy doprowadziła do skazania seryjnego mordercy. Zabijał dzieci – ze szczególnym okrucieństwem.
Zabójca przyznał się do winy, sprawę zamknięto. Teraz zmarł. Lecz przed śmiercią wysłał Florence list...
Florence wraca do miasteczka wśród ponurych wrzosowisk i wzgórz. Miejsca, które budzi jej najstraszniejsze wspomnienia. I nagle wydarzenia sprzed lat zaczynają się powtarzać. Ktoś podrzuca jej glinianą figurkę. Takie same znajdowano przy każdym zamordowanym dziecku... Czy to znaczy, że Florence tak tragicznie się pomyliła?

„Sharon Bolton instynktownie rozpoznaje nasze najgłębsze lęki i zagląda w najmroczniejsze zakamarki naszych umysłów. Dlatego jest tak przerażająco przekonująca.” Orion, brytyjski wydawca
„Przejmująca, mroczna, trzymająca w napięciu książka. Sharon Bolton w szczytowej formie. To się czyta w jedną noc!”
Agnieszka Krawczyk, portal Zbrodnicze Siostrzyczki

„Sharon Bolton snuje pełną mitów i legend mroczną historię o kobietach naznaczonych przeszłością i o mężczyznach, którzy nienawidzą tych kobiet. O zbrodniach tak makabrycznych, że zmarli wciąż krzyczą ze swoich grobów. To thriller, który wywołuje dreszcze, przeraża gotyckością, rzuca na czytelnika urok. Daj się wciągnąć w jego szpony!” Olga Kowalska, WielkiBuk.com

Amber
Oprawa: Kartonowa Foliowana

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-241-6643-5

Liczba stron: 400

Format: 12.7x20.5

Cena detaliczna: 42,80 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...