Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Moc manifestowania

Jordanna Levin

Moc manifestowania

7.3

(27 ocen) wspólnie z

38,84

 

Ile razy dziennie zdarza nam się pomyśleć, że bardzo chcielibyśmy żeby coś się wydarzyło. Albo odwrotnie, jak często martwimy się o rzeczy, które jeszcze się nie wydarzyły i napędzamy w sobie lęki?

Jordanna Levin, dziennikarka i autorka podcastów, przez lata ciągle czegoś się obawiała, obsesyjnie o tym myślała i ze zgrozą obserwowała, że wiele z tych rzeczy, rzeczywiście się wydarzało. Dopiero po jakimś czasie zrozumiała, że nie przewiduje przyszłości lecz ją manifestuje. Postanowiła więc zmienić swoje nastawienie – skupić się na pozytywnych myślach, by przytrafiałyby się jej dobre rzeczy.

„Moc manifestowania” to przewodnik po manifestowaniu i afirmowaniu. Jordanna Levin dzieli się osobistymi doświadczeniami i praktykami, które mają pomóc osiągnąć to, czego pożądamy. Z książki dowiemy się, dlaczego warto zaklinać rzeczywistość i jak to robić, żeby przynosiło to skutki. To podręcznik dla każdego, kto chce coś zmienić w swoim życiu za pomocą potęgi podświadomości.

"Ta książka to szczere i bezinteresowne zaproszenie do podróży, która zmieni twoje życie – jeśli tylko tego zechcesz. Czytając ją kartka po kartce, rozdział po rozdziale, zrozumiesz, jak łatwo jest zadbać o siebie, a także to, że odnajdując miłość do siebie samej, sprawisz, iż pokocha cię świat. Jeśli, tak jak ja, jesteś zdroworozsądkową, twardo stąpającą po ziemi osobą i do tej pory na manifestacje patrzyłaś z przymrużeniem oka – musisz przeczytać tę książkę. Autorka, podkreślając ogromną wagę poczucia sprawczości w życiu, prowadzi cię za rękę przez świat świadomego tworzenia manifestacji. Sama decydujesz, z których elementów zawartych w książce skorzystasz, by spróbować żyć najlepszą wersją swojego życia. A później? Później wszystko czego pragniesz, staje się rzeczywistością!"

Marta Lech-Maciejewska, przedsiębiorczyni, twórczyni marki „Spadiora” i bloga superstyler.pl, Kobieta Roku „Glamour” w kategorii biznes

"W ostatnich latach nurt psychologii pozytywnej, czyli skupianie się na budowaniu oraz rozwijaniu osobistego potencjału, coraz bardziej przybiera na sile. Bez wypierania trudnych emocji możemy świadomie kierować swoją uwagę ku temu, co budujące. Dzięki temu stajemy się sprawczy wobec siebie i swojego życia. To jest właśnie początek manifestowania i mądrość Mocy manifestowania Jordanny Levin."

Orina Krajewska, aktorka, współzałożycielka i prezeska Fundacji Małgosi Braunek „Bądź”. Propagatorka holistycznego stylu życia i integralnego podejścia do zdrowia.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Buchmann
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: Pierwsze

ISBN: 978-83-831-8367-1

Liczba stron: 368

Buchmann

Format: 142x202mm

Cena detaliczna: 49,99 zł

Rok wydania: 2023

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...