Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Modlitwy do świętych Uzdrowicieli

Szewczyk Tadeusz Piotr

Modlitwy do świętych Uzdrowicieli

13,76

 

Fenomen cudownych uzdrowień w miejscach uważanych za święte ma zasięg ogólnoświatowy. Czy jest to dobrodziejstwo zarezerwowane tylko i wyłącznie dla wyjątkowo uduchowionych osób? A może kluczem do uzdrowienia jest udanie się w miejsce, do którego ciągną pielgrzymi? Odpowiedzi na te pytania udziela człowiek, który o uzdrawianiu wie niemal wszystko.
Tadeusz Piotr Szewczyk to Wielki Mistrz Reiki i specjalista od naturalnych metod leczenia. Ten wielki uzdrowiciel znaczną część życia poświęcił na badanie skuteczności modlitw i odnajdywaniu tych, które mają działanie uzdrawiające. Efektem swoich prac podzielił się w tej książce.
Autor wyjaśnia, skąd bierze się ich terapeutyczny potencjał. Z niniejszej publikacji dowiesz się, która z modlitw pozytywnie wpłynie na Twoje oczy, a która skutecznie zbije gorączkę. Jedne z nich pomagają w zerwaniu z nałogami, a inne wpływają bardzo korzystnie na stan ducha modlącej się osoby. Znajdziesz tu również bardzo specjalistyczne modlitwy, jak chociażby tę, która pomaga przy opętaniach czy pokonaniu negatywnych oddziaływań. Niektóre z przytoczonych form zwracania się do siły wyższej mogą nie tylko uzdrowić, ale i wspomóc Cię w skierowaniu życia na właściwe tory np. poprzez dodanie energii do pracy lub zagwarantowanie pokładów odwagi niezbędnych do zakończenia trudnych spraw. Znajdziesz tu również niezawodny sposób na uzyskanie niebiańskiej przychylności dla par bezskutecznie starającym się o dziecko.
Już teraz możesz skorzystać z uzdrawiającej mocy modlitwy!

Studio Astropsychologii
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-737-7564-0

Liczba stron: 132

Format: 115x165mm

Cena detaliczna: 19,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...