Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Moja księga biblijnych opowieści

Thomas Marion

Moja księga biblijnych opowieści

8.0

(1 ocena) wspólnie z

17,97

 

Jak zapoznać dziecko z Biblią tak, by nie zniechęciło się trudnością języka i niezrozumiałymi tekstami? W jaki sposób pokazać mu, jak wielkie znaczenie dla życia każdego człowieka ma Pismo Święte? Na to pytanie odpowiedzią jest „Moja księga biblijnych opowieści” – wspaniała, dostosowana do potrzeb i możliwości małego czytelnika wersja wszystkich najważniejszych historii biblijnych, zarówno ze Starego, jak i z Nowego Testamentu. Każda historia została napisana pięknym, literackim językiem i opatrzona przykuwającą uwagę ilustracją. Aby można było łatwo odnaleźć oryginalny fragment w Biblii, historie opatrzono adresami biblijnymi –
co jest doskonałą okazją do tego, by nauczyć malucha sprawnie poruszać się po tekście Biblii.

Zachęcamy całe rodziny do wspólnego czytania księgi biblijnych opowieści.

Odbiorcy:
– dzieci chcące poznać historie biblijne;
– dorośli pragnący rozwoju religijnego swojego dziecka;
– katecheci pracujący z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Dlaczego warto nabyć tę książkę?

– jest napisana pięknym, literackim językiem, zrozumiałym dla dzieci, i ozdobiona rozbudzającymi wrażliwość estetyczną, dopracowanymi ilustracjami;
– stanowi kompletne zestawienie najważniejszych historii biblijnych;
– zachęca do rozmów na temat wiary.

Jedność
Oprawa twarda

Data pierwszego wydania:
2018-02-20

ISBN: 978-83-797-1628-9

Liczba stron: 324

Format: 16.5x22.0cm

Cena detaliczna: 32,00 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...