Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Moje lato w Tenby

Tracy Rees

Moje lato w Tenby

7.1

(22 ocen) wspólnie z

25,31

 

Rok 2014. Nora to z natury rozważna i odnosząca sukcesy kobieta. Pewnego dnia jej życie zaczyna się rozpadać. Dręczona przez lęki i koszmary, wyjeżdża do nadmorskiej miejscowości Tenby w Walii. Nora odkrywa, że miasteczko kryje w sobie niezwykłą moc, która leczy nawet najboleśniejsze rany.
Rok 1950. Chloe to nastolatka, która odwiedza Tenby każdego lata. Mieszka u krewnych i spędza długie, szczęśliwe dni na plaży. Kolejne wakacje niczym się od siebie nie różnią. Pewnego lata poznaje starszego chłopaka, dla którego natychmiast traci głowę. W czasie jednej z wieczornych randek, wydarzy się coś, co będzie prześladować dziewczynę przez całe życie.
Wzruszająca opowieść o odkrywaniu i pojednaniu, odnalezionej miłości, i magii nadmorskiego miasteczka, które ma w sobie uzdrawiającą siłę.
Tracy Rees urodziła się w południowej Walii. Ukończyła Uniwersytet Cambridge i przez osiem lat z powodzeniem zajmowała się zawodowo pisaniem tekstów typu non-fiction. Pracowała jako terapeutka i prowadziła szkolenia w tej dziedzinie. Zwyciężczyni konkursu „Search for a Bestseller” Richarda i Judy oraz laureatka nagrody Love Stories na najlepszy romans historyczny.

Czarna Owca
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-801-5947-1

Tytuł oryginalny: The Hourglass

Liczba stron: 536

Format: 13.0x19.5cm

Cena detaliczna: 39,99 zł

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...