Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Monster High 4. Po moim trupie

Lisi Harrison

Monster High 4. Po moim trupie

26,18

 

Czwarta część bestsellerowego cyklu Monster High. Czy dorastanie nie jest potworne? Wyobraźcie więc sobie dorastanie dzieci sławnych potworów, które muszą chodzić do zwykłego amerykańskiego liceum! To jest horror! Dowcip, emocje, flirt, moda, akcja - to wszystko oferuje nastolatkom Monster High. Świetnie sprzedająca się marka Monster High, wykreowana przez światową firmę Mattel, w Polsce triumfuje także w postaci książkowej: poprzednie części cyklu: "Monster High. Upiorna szkoła", "Monster High. Upiór z sąsiedztwa" i "Monster High. O wilku mowa" znajdowały się na listach bestsellerów Empiku i "Gazety Wyborczej", podobnie popularny jest związany z powieściami "Zabójczo stylowy notes". Czwarte spotkanie z uczniami niezwykłego liceum, w którym zebrały się przerażająco modne dzieciaki najsłynniejszych potworów. Tym razem w roli głównej występuje córka Draculi, Draculaura (zdrobniale: Lala). W szkole zmiany! RAD-owcy (członkowie Ruchu Atrakcyjnie Dziwnych) wreszcie wyszli z podziemia i Lala może dumnie wyszczerzyć w uśmiechu swoje piękne kły. Jednak mina jej rzednie, gdy do Salem z niezapowiedzianą wizytą wpada ojciec. Pan D. uważa, że RAD-owcy powinni mieć swoją własną szkołę, ale jego córka nie zamierza oddać bez walki ich z trudem zdobytej wolności. Stawką w rozgrywce jest los wszystkich uczniów w Salem. Lala nie chce ich zawieść, choć nie podejrzewa, jak wiele trudnych wyzwań ją czeka.

Bukowy Las
Oprawa twarda

Data pierwszego wydania:
2012-09-06

ISBN: 978-83-624-7894-1

Tytuł oryginalny: Monster High. Back And Deader Than Ever

Liczba stron: 264

Format: 135x210mm

Cena detaliczna: 34,90 zł

Tłumaczenie: Ewa Pater

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...