Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Mówili, że jestem zbyt wrażliwa

Federica Bosco

Mówili, że jestem zbyt wrażliwa

6.4

(533 ocen) wspólnie z

39,90

 

Poznaj najbardziej osobiste spojrzenie na wysoką wrażliwość

Czy:
• zauważasz niedopowiedzenia, wyłapujesz ukradkowe spojrzenia lub wyczuwasz zmiany nastrojów?
• zdarza ci się wchodząc do nieznanego wcześniej miejsca od razu poczuć, że coś jest nie tak?
• poszukujesz harmonii, masz bogate życie wewnętrznie, jednakże czasami cierpisz z w powodu zbyt wielu myśli?
• posród zamętu czujesz jednoczesnie wyobcowanie i pobudzenie, dlatego unikasz dużych imprez i koncertów?
• wiesz co zrobić żeby osoba czująca się nieswojo poczuła się lepiej?

Jeśli na większość z tych pytań udało ci się odpowiedzieć twierdząco, a to oznacza, że jesteś osobą wysoko wrażliwą. Zapewne z tego powodu wiele razy zdarzyło ci się cierpieć. Dość! Wysoka wrażliwość nie jest naszą słabością, tylko naszą tajną supersiłą.

Rzeczywistość mieni się rozmiatymi barwami,a ty potrafisz jeszcze ,,mocniej'' odbierać sygnały wysyłane przez świat. Nie odtrącaj ich! Ubierz się w nie, bo przecież bycie wrażliwcem to coś pięknego!

Poznaj strategie, które przekują twoją wysoką wrażliwość w życiową supermoc. Zacznij cieszyć się życiem we wszystkich siedmiu kolorach tęczy. Czas uwolnić się od niedopowiednich ludzi i sytuacji, które cię niszczą.

Ta książka jest również kluczem dla osób, które chciałby poprawić swoją relacje z osobą wyjątkowo wrażliwą. Dzięki osobistej perspektywie czytelnik w końcu może zrozumieć jak sie czuje jego partner, dziecko czy rodzić. Znaleźć odpowiedzi na wiele nurtujących pytań i spojrzeć na niektóre sytuacje innym okiem.

Feeria
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-663-8026-4

Tytuł oryginalny: Mi dicevano, che ero troppo sensibile

Liczba stron: 272

Format: 145x205mm

Cena detaliczna: 39,90 zł

Wywiad z autorką książki

Mówili, że jestem zbyt wrażliwa.

Komentarze i recenzje nie są potwierdzone zakupem

Sylwia Walczak

Zrozumieć hiperwrażliwca

Pozycja idealna dla osób, które dopiero poznają się z terminem wysokiej wrażliwości. Autorka na swoim przykładzie pokazuje jak oswoić się z hiperwrażliwością i stworzyć wraz z nią wyjątkowy duet. Ta książka jest jednocześnie historią, przewodnikiem i poradnikiem po życiu osób wysoko wrażliwych oraz ich bliskich. Pomogła mi zrozumieć kilka osób, które znam i posiadają ten wyjątkowy dar: hiperwrażliwości.
Frania Wrona

Idealna dla osób wrażliwych

"Mówili mi, że jestem zbyt wrażliwa" to świetna książka, która pozwoliła mi rozpocząć proces samoozakceptowania siebie. Jest ona napisana przystępnym, dowcipnym językiem dzięki czemu o wiele łatwiej ją zrozumieć niż typowo psychologiczne książki. Polecam.
Urszula Kozicka

Warto

Nie czytam poradników, ale ten dostałam od przyjaciółki i powiem szczerze, że nie miałam takiego odczucia jak przy większości tego typu książek. ,,Mówili, że jestem zbyt wrażliwa'' jest świetnie napisana i wywołuje wiele emocji.

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...