Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Możesz czynić cuda Od drobnych zmian do wielkich sukcesów

Gabrielle Bernstein

Możesz czynić cuda Od drobnych zmian do wielkich sukcesów

8.3

(4 oceny) wspólnie z

39,30

 

Mistrzyni cudów, Gabrielle Bernstein, oferuje odmieniającą życie prawdę, że wszystko jest możliwe, o ile zdecydujemy się na kilka niewielkich zmian, których każdy z nas może dokonać. Ukazuje nam jednocześnie, że sami jesteśmy twórcami wszystkich swoich doświadczeń.
Ta bestsellerowa autorka New York Timesa prezentuje innowacyjne wyjaśnienie definicji słowa „cud”. Według niej jest nim każda zmiana sposobu myślenia z negatywnego i nastawionego na porażkę na wiodący do sukcesu i spełnienia. Jak przekonuje w swojej publikacji, każdy człowiek może świadomie czynić małe cuda prowadzące w konsekwencji do wielkich życiowych przełomów. Autorka wie, co mówi. Sama znalazła się na życiowym dnie, by po kilku latach stać się chodzącym przykładem mocy promowanych przez siebie technik przemiany codzienności.
Ty również możesz dołączyć do milionów osób, które udało się zainspirować Gabrielle. W tym przewodniku oferuje ona ekscytujący plan odrzucenia strachu i przyzwolenia sobie na wdzięczność, przebaczenie i miłość. Dzięki temu możesz zacząć wieść zapierające dech w piersiach życie przepełnione dobrobytem, akceptacją, wdzięcznością i szczęściem.
Dzięki opracowanemu przez Autorkę programowi odmiany sposobu myślenia zaczniesz generować prawdziwe cuda we wszystkich sferach swojego życia. Poprawisz związki, kwestie finansowe, sposób postrzegania własnego ciała i samoocenę. Będziesz w stanie pomóc nie tylko sobie, ale i swoim bliskim.
Ty też możesz zostać cudotwórcą!

Studio Astropsychologii
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-737-7650-0

Liczba stron: 272

Format: 145x205mm

Cena detaliczna: 39,30 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...