Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Myślę więc jestem 50 łamigłówek wspomagających myślenie taktyczne

Charles Phillips

Myślę więc jestem 50 łamigłówek wspomagających myślenie taktyczne

8.0

(1 ocena) wspólnie z

19,90

 

Długofalowy plan rozwoju dla Twojego mózgu!

Jak myśleć taktycznie i strategicznie, by szybko i pewnie osiągać swoje cele
Rozkosze łamania głowy, czyli 50 ćwiczeń na poprawę koncentracji, analizy, wizualizacji oraz kreatywności
Wyzwanie, czyli coś dla prawdziwego mistrza taktyki i strategii

Wszyscy wiemy, że osiąganie jakichkolwiek życiowych celów wymaga zaangażowania, planowania i wdrażania swoich planów w życie. Jednak tylko niewielu ludzi naprawdę osiąga to, czego pragnie. Dlaczego tak się dzieje? Dlaczego także Twoje cele oddalają się w coraz bardziej mglistą przyszłość? Na przeszkodzie stoi często brak umiejętności zaplanowania i przeprowadzenia konkretnych działań. Krótko mówiąc: chodzi o brak myślenia taktycznego i strategicznego, nieumiejętność przewidywania różnych możliwości rozwoju sytuacji i opracowywania odpowiedniej reakcji na każdą z nich. Dzięki tej książce uda Ci się wyćwiczyć te umiejętności i zacząć wreszcie realizować to, o czym od dawna marzysz.

Znajdziesz tu pół setki łamigłówek o różnym stopniu trudności. Wszystkie one pokażą Ci, jak poprawić koncentrację na celach, wykorzystać w pracy logiczną analizę sytuacji, wnioskowanie i przewidywanie. Zobaczysz też, jak można wyzyskać naturalną kreatywność i do czego się przydają wizualizacje. Będziesz śledził dług pana Atrakcyjnego, rysował sześciokątną przystań, zamieszkasz w matematycznym domu, zatańczysz na kwadracie i zagrasz w monety z Krystianem Samotnikiem. Wisienką na torcie będzie dla Ciebie wspaniała wyprawa na targi we Wrocławiu. Podejmij wyzwanie!
Zagraj z życiem w dobre szachy!

Helion
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-283-0778-0

Liczba stron: 96

Format: 12.1x19.4

Cena detaliczna: 19,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...